Vroutečtí narýsují dva obchvaty

Jan Vnouček 2014-07-28 14:22:00

Vroutek, Lubenec - Se silničním obchvatem Lužce počítá rozpracovaný Územní plán města Vroutek. Jeho návaznost na uvažovaný obchvat Drahonic dojednal v Lubenci vroutecký starosta Jaromír Kubelka.

„Zastupitelstvo Lubence s návrhem této komunikace souhlasilo za podmínek, že návrh na obchvat neohrozí současnou tvorbu Územního plánu Lubence a také, že se obec Lubenec nebude na této změně finančně podílet,“ seznámil s dohodou obou obcí Kubelka.
Lubenečtí, kteří jsou těsně před schválení svého nového územního plánu, se navržené změně nijak nebránili. „Za těchto podmínek jsme k tomu dali souhlas. Byli bychom jen rádi, kdyby se nebezpečná zatáčka nad Drahonicemi narovnala a doprava se svedla mimo obec,“ naznačuje lubenecký starosta Bohuslav Peterka, kde by měl nový obchvat začínat. Jeho rálnou výstavbu ale kvůli vlastnickým vztahům příliš realisticky nevidí.
Plánovaný obchvat Lužce je součástí komplexního řešení území této obce, které zahrnuje plochy pro výstavbu sportovní akademie s golfovým hřištěm. Práce na vrouteckémm územním plánu trvají již devět let.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video