Lenka Dusilová vystoupí v synagoze

Redakce 2014-08-14 08:42:00

Zpěvačka Lenka Dusilová zavítá v září do žatecké synagogy. Akustický charitativní koncert právem oceňované umělkyně proběhne v neděli 14. září od 18 hodin. Peníze ze vstupného pak poslouží k nákupu stromků, které se vysázejí v některé ze žateckých lokalit. Akci pořádá Lucie Sivická z občanského sdružení Funky Monkey k letošnímu výročí, kdy si připomínáme 1010 let od první písemné zmínky o Žatci. 

Vstupenky v předprodeji  stojí 160 korun a zakoupit je můžete v redakci Žateckých novin ve Dvořákově ulici. „Už dlouho se mi líbí, co dělá za muziku a proto jsem oslovila právě tuto zpěvačku. Navíc synagoga je skvělým prostorem pro podobné komorní  koncerty,“ myslí si pořadatelka. Na divoké začátky Lenky Dusilové se skupinou Sluníčko si určitě vzpomenou i návštěvníci bývalého žateckého klubu Banán. Rodačka z Karlových Varů pěveckou dráhu odstartovala již coby desetiletá na folkovém festivale, kde vystoupila s básní J. Wolkera, kterou si sama zhudebnila. Ve druhé polovině devadesátých letech založila skupinu Pusa a později se vydala na sólovou dráhu. V minulosti spolupracovala například se skupinami Lucie  nebo Čechomor, získala řadu ocenění, několikrát i cenu Anděl v kategorii „Nejlepší zpěvačka“. Kromě sólových koncertů vystupuje se svojí doprovodnou kapelou Baromantika, v květnu se poprvé stala maminkou a na podzim chystá nové album.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video