Koupaliště pod palbou kritiky

Jan Vnouček 2014-08-25 14:19:00

Podbořany – Město Podbořany není spokojeno se správcem koupaliště. Důvodem jsou opakované stížnosti návštěvníků na zkracování otevírací doby rekreačního areálu. Radní proto uložili příslušnému odboru prověřit smluvní vztah se současným nájemcem a provést důkladnou kontrolu uzavírek. Ve hře je i ukončení nájemní smlouvy s firmou Bouška.

„Vyjadřujeme značnou nespokojenost nad provozováním našeho koupaliště. Není přece možné, když se dozvídám, že jsou návštěvníci vyháněni před řádnou zavírací hodinou, jsou vystavováni nevhodnému chování personálu a jezdí se raději koupat do Krásného Dvora. Na základě toho rada města rozhodla, že si nechá zanalyzovat funkční vztah s letitým provozovatelem koupaliště,“ uvádí podbořanský starosta. Provozovatel areálu Jaromír Bouška se k uvedeným stížnostem odmítl vyjádřit. „Neříkáme, že se současný správce o areál stará špatně. Má tam vždy perfektně uklizeno a vyčištěno, ale v oblasti služeb jsou tu velké rezervy. Chtěli bychom, aby se koupaliště stalo v létě pro lidi rekreačním centrem města. A ne, aby je někdo vyháněl, když se nikdo nekoupe a lidi si chtějí třeba jen zahrát volejbal. Chceme, aby ho provozoval někdo, kdo ho provozovat opravdu chce. Za nastavených podmínek na tom nemůže prodělat, protože mu město hradí veškeré provozní náklady,“ mrzí Radka Reindla současný stav. Podle něj nyní mohou nastat dvě možnosti. Buď se změní současná nájemní smlouva, kde budou změněny podmínky, nebo město dá současnému nájemci výpověď a vypíše výběrové řízení na nového. Ten by si areál ale mohl převzít až příští rok na jaře, kdy vyprší šestiměsíční výpovědní lhůta. O tom se radní poradí na svém příštím jednání.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video