Koupaliště pod palbou kritiky

Jan Vnouček 2014-08-25 14:19:00

Podbořany – Město Podbořany není spokojeno se správcem koupaliště. Důvodem jsou opakované stížnosti návštěvníků na zkracování otevírací doby rekreačního areálu. Radní proto uložili příslušnému odboru prověřit smluvní vztah se současným nájemcem a provést důkladnou kontrolu uzavírek. Ve hře je i ukončení nájemní smlouvy s firmou Bouška.

„Vyjadřujeme značnou nespokojenost nad provozováním našeho koupaliště. Není přece možné, když se dozvídám, že jsou návštěvníci vyháněni před řádnou zavírací hodinou, jsou vystavováni nevhodnému chování personálu a jezdí se raději koupat do Krásného Dvora. Na základě toho rada města rozhodla, že si nechá zanalyzovat funkční vztah s letitým provozovatelem koupaliště,“ uvádí podbořanský starosta. Provozovatel areálu Jaromír Bouška se k uvedeným stížnostem odmítl vyjádřit. „Neříkáme, že se současný správce o areál stará špatně. Má tam vždy perfektně uklizeno a vyčištěno, ale v oblasti služeb jsou tu velké rezervy. Chtěli bychom, aby se koupaliště stalo v létě pro lidi rekreačním centrem města. A ne, aby je někdo vyháněl, když se nikdo nekoupe a lidi si chtějí třeba jen zahrát volejbal. Chceme, aby ho provozoval někdo, kdo ho provozovat opravdu chce. Za nastavených podmínek na tom nemůže prodělat, protože mu město hradí veškeré provozní náklady,“ mrzí Radka Reindla současný stav. Podle něj nyní mohou nastat dvě možnosti. Buď se změní současná nájemní smlouva, kde budou změněny podmínky, nebo město dá současnému nájemci výpověď a vypíše výběrové řízení na nového. Ten by si areál ale mohl převzít až příští rok na jaře, kdy vyprší šestiměsíční výpovědní lhůta. O tom se radní poradí na svém příštím jednání.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video