Koupaliště pod palbou kritiky

Jan Vnouček 2014-08-25 14:19:00

Podbořany – Město Podbořany není spokojeno se správcem koupaliště. Důvodem jsou opakované stížnosti návštěvníků na zkracování otevírací doby rekreačního areálu. Radní proto uložili příslušnému odboru prověřit smluvní vztah se současným nájemcem a provést důkladnou kontrolu uzavírek. Ve hře je i ukončení nájemní smlouvy s firmou Bouška.

„Vyjadřujeme značnou nespokojenost nad provozováním našeho koupaliště. Není přece možné, když se dozvídám, že jsou návštěvníci vyháněni před řádnou zavírací hodinou, jsou vystavováni nevhodnému chování personálu a jezdí se raději koupat do Krásného Dvora. Na základě toho rada města rozhodla, že si nechá zanalyzovat funkční vztah s letitým provozovatelem koupaliště,“ uvádí podbořanský starosta. Provozovatel areálu Jaromír Bouška se k uvedeným stížnostem odmítl vyjádřit. „Neříkáme, že se současný správce o areál stará špatně. Má tam vždy perfektně uklizeno a vyčištěno, ale v oblasti služeb jsou tu velké rezervy. Chtěli bychom, aby se koupaliště stalo v létě pro lidi rekreačním centrem města. A ne, aby je někdo vyháněl, když se nikdo nekoupe a lidi si chtějí třeba jen zahrát volejbal. Chceme, aby ho provozoval někdo, kdo ho provozovat opravdu chce. Za nastavených podmínek na tom nemůže prodělat, protože mu město hradí veškeré provozní náklady,“ mrzí Radka Reindla současný stav. Podle něj nyní mohou nastat dvě možnosti. Buď se změní současná nájemní smlouva, kde budou změněny podmínky, nebo město dá současnému nájemci výpověď a vypíše výběrové řízení na nového. Ten by si areál ale mohl převzít až příští rok na jaře, kdy vyprší šestiměsíční výpovědní lhůta. O tom se radní poradí na svém příštím jednání.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video