Fotbal: TJ Sokol Domoušice : TJ Tatran Podbořany 2:1 (1:1)

Jan Vnouček 2014-09-11 12:44:00

Zápas dvou rozdílných poločasů ztratil Tatran po přestávce. Začal dobře, vypracoval si několik šancí, nastřelil tyčku a v 19. minutě se díky Danu Razímovi ujal vedení. Potom ale polevil a domácí toho v 35. a 56. využili k otočení skóre.

„Je to pro nás zklamání. Do 25. minuty jsme mohli klidně vést 3:0. Bohužel pak se to zlomilo, přestali jsme běhat a soupeř začal být lepší a zaslouženě vyrovnal. O přestávce jsme si něco řekli, ale kluci to vůbec neplnili a během pěti minut jsme mohli dostat další tři góly. Když už se zdálo, že největší tlak přestojíme, potrestali domácí naši hrubou chybu v  rozehrávce. Zkoušeli jsme ještě vyrovnat, ale už jsme byli v křeči a naopak jsme mohli dostat další branky z rychlých protiútoků,“ hodnotil průběh utkání podbořanský trenér, který kritizoval i připískávání rozhodčího pro domácí. „Nechci se na to ale vymlouvat. Domácí byli bojovnější a dvě třetiny zápasu lepší. Ukázalo se, že hrát v A třídě jen půl hodiny nestačí. Musíme teď zabrat doma,“ dal svému týmu jasný cíl Milan Kareš.
Sestava  Tatranu: Jančík – Vignát, Gregor, Špergl, Rázek (Zikan) – Fořt (Parpel), Sklenička, Kováč, Janoušek (Harag) – Razím, Míček.
Další výsledky i s komentáři trenérů se dozvíte v Regionu Podpořanska, který vychází dnes 11. září.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video