Fotbal: TJ Sokol Domoušice : TJ Tatran Podbořany 2:1 (1:1)

Jan Vnouček 2014-09-11 12:44:00

Zápas dvou rozdílných poločasů ztratil Tatran po přestávce. Začal dobře, vypracoval si několik šancí, nastřelil tyčku a v 19. minutě se díky Danu Razímovi ujal vedení. Potom ale polevil a domácí toho v 35. a 56. využili k otočení skóre.

„Je to pro nás zklamání. Do 25. minuty jsme mohli klidně vést 3:0. Bohužel pak se to zlomilo, přestali jsme běhat a soupeř začal být lepší a zaslouženě vyrovnal. O přestávce jsme si něco řekli, ale kluci to vůbec neplnili a během pěti minut jsme mohli dostat další tři góly. Když už se zdálo, že největší tlak přestojíme, potrestali domácí naši hrubou chybu v  rozehrávce. Zkoušeli jsme ještě vyrovnat, ale už jsme byli v křeči a naopak jsme mohli dostat další branky z rychlých protiútoků,“ hodnotil průběh utkání podbořanský trenér, který kritizoval i připískávání rozhodčího pro domácí. „Nechci se na to ale vymlouvat. Domácí byli bojovnější a dvě třetiny zápasu lepší. Ukázalo se, že hrát v A třídě jen půl hodiny nestačí. Musíme teď zabrat doma,“ dal svému týmu jasný cíl Milan Kareš.
Sestava  Tatranu: Jančík – Vignát, Gregor, Špergl, Rázek (Zikan) – Fořt (Parpel), Sklenička, Kováč, Janoušek (Harag) – Razím, Míček.
Další výsledky i s komentáři trenérů se dozvíte v Regionu Podpořanska, který vychází dnes 11. září.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video