Fotbal: TJ Sokol Domoušice : TJ Tatran Podbořany 2:1 (1:1)

Jan Vnouček 2014-09-11 12:44:00

Zápas dvou rozdílných poločasů ztratil Tatran po přestávce. Začal dobře, vypracoval si několik šancí, nastřelil tyčku a v 19. minutě se díky Danu Razímovi ujal vedení. Potom ale polevil a domácí toho v 35. a 56. využili k otočení skóre.

„Je to pro nás zklamání. Do 25. minuty jsme mohli klidně vést 3:0. Bohužel pak se to zlomilo, přestali jsme běhat a soupeř začal být lepší a zaslouženě vyrovnal. O přestávce jsme si něco řekli, ale kluci to vůbec neplnili a během pěti minut jsme mohli dostat další tři góly. Když už se zdálo, že největší tlak přestojíme, potrestali domácí naši hrubou chybu v  rozehrávce. Zkoušeli jsme ještě vyrovnat, ale už jsme byli v křeči a naopak jsme mohli dostat další branky z rychlých protiútoků,“ hodnotil průběh utkání podbořanský trenér, který kritizoval i připískávání rozhodčího pro domácí. „Nechci se na to ale vymlouvat. Domácí byli bojovnější a dvě třetiny zápasu lepší. Ukázalo se, že hrát v A třídě jen půl hodiny nestačí. Musíme teď zabrat doma,“ dal svému týmu jasný cíl Milan Kareš.
Sestava  Tatranu: Jančík – Vignát, Gregor, Špergl, Rázek (Zikan) – Fořt (Parpel), Sklenička, Kováč, Janoušek (Harag) – Razím, Míček.
Další výsledky i s komentáři trenérů se dozvíte v Regionu Podpořanska, který vychází dnes 11. září.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video