Úřady si vymění budovy

Jan Vnouček 2014-10-06 13:52:00

Podbořany – Úřad práce České republiky by měl již brzy převzít budovu bývalého finančního úřadu v Podbořanech. Vyplývá to z vyjádření tiskové mluvčí  Generálního finančního ředitelství. Naplní se tak přání vedení města Podbořany, které se obávalo, že prázdnou a nepotřebnou budovu na Masarykově náměstí koupí spekulanti se sociálním bydlením.

„K dnešnímu dni je stav této věci takový, že mezi Generálním finančním ředitelstvím a Úřadem práce ČR by v nejbližší době mělo dojít k uzavření Zápisu o změně příslušnosti hospodařit s nemovitostmi v Podbořanech č.p. 733 a zrealizování této majetkové dispozice,“ odpověděla Petra Petlachová na náš dotaz.
Ministerstvo práce a sociálních věcí ale do naší uzávěrky informaci nepotvrdilo. Zatím neuvedlo, v jakém časovém horizontu počítá s rekonstrukcí objektu a zda do něj poté skutečně sestěhuje úředníky podbořanského úřadu práce. Ti v současné době úřadují na dvou adresách v kancelářích pronajatých od města Podbořany.
Finanční úřad v Podbořanech se měl na jaře stěhovat do Žatce. Podbořanská radnice tomu ale zabránila, když  Generálnímu finančnímu ředitelství nabídla za výhodných podmínek prostory v pavilónu svého městského úřadu.
Situaci budeme dále sledovat.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video