Úřady si vymění budovy

Jan Vnouček 2014-10-06 13:52:00

Podbořany – Úřad práce České republiky by měl již brzy převzít budovu bývalého finančního úřadu v Podbořanech. Vyplývá to z vyjádření tiskové mluvčí  Generálního finančního ředitelství. Naplní se tak přání vedení města Podbořany, které se obávalo, že prázdnou a nepotřebnou budovu na Masarykově náměstí koupí spekulanti se sociálním bydlením.

„K dnešnímu dni je stav této věci takový, že mezi Generálním finančním ředitelstvím a Úřadem práce ČR by v nejbližší době mělo dojít k uzavření Zápisu o změně příslušnosti hospodařit s nemovitostmi v Podbořanech č.p. 733 a zrealizování této majetkové dispozice,“ odpověděla Petra Petlachová na náš dotaz.
Ministerstvo práce a sociálních věcí ale do naší uzávěrky informaci nepotvrdilo. Zatím neuvedlo, v jakém časovém horizontu počítá s rekonstrukcí objektu a zda do něj poté skutečně sestěhuje úředníky podbořanského úřadu práce. Ti v současné době úřadují na dvou adresách v kancelářích pronajatých od města Podbořany.
Finanční úřad v Podbořanech se měl na jaře stěhovat do Žatce. Podbořanská radnice tomu ale zabránila, když  Generálnímu finančnímu ředitelství nabídla za výhodných podmínek prostory v pavilónu svého městského úřadu.
Situaci budeme dále sledovat.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video