Agresor surově napadl ženu

Redakce 2014-10-27 14:11:00

Podbořany (stř) V rukou policistů skončil 33letý muž ze Žatce, který v minulých dnech napadl na chodbě jednoho obytného domu na Podbořansku 41letou ženu a zároveň jí vyhrožoval.

Po slovní rozepři ji udeřil do obličeje, chytil za vlasy a s hlavou mlátil o zeď. Vyhrožoval jí zabitím, a tím u ní vzbudil důvodnou obavu o své zdraví a život. Útok na bezbrannou ženu mu narušil 23letý mladík, který v současné době u poškozené bydlí. Snažil se jí zastat a zabránit agresorovi v dalším napadání. Poškozené se v ten moment podařilo utéct a přivolat pomoc. Její spolubydlící se zatím snažil situaci zklidnit a následoval agresora do bytu v témže domě, kde nyní násilník přebývá. Tam však na něj  agresivní muž vytáhl plynovou pistoli. Mířil mu do obličeje a též mu vyhrožoval zabitím. Následně z pistole jednou vystřelil vedle hlavy poškozeného. Ten naštěstí z incidentu vyvázl bez zranění. Poškozená utrpěla zranění v obličeji bez pracovní neschopnosti. Přivolaní policisté násilníka zadrželi a převezli na služebnu. Plynovou pistoli zajistili a vyzvali jej k provedení odborného měření přístrojem Dräger na přítomnost alkoholu v dechu. Naměřili mu 2, 67 promile alkoholu. Násilník strávil noc v policejní cele a následující den mu policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu nebezpečného vyhrožování. Pokud bude odsouzen, hrozí mu až tříletý trest odnětí svobody. Po provedených úkonech byl podezřelý propuštěn na svobodu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video