Víkendové tipy: Kam vyrazit za kulturou

Redakce 2015-01-09 13:39:00

Žatecko PÁTEK 9. LEDEN DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC (17:30) SEDMÝ SYN 3D. Rytíř John Gregory  byl posledním žijícím členem řádu válečníků, kteří po staletí chránili svět před silami temna. Byl to on, kdo jim mohl zasadit smrtelnou ránu, když ulovil Královnu čarodějnic. Rodinná fantasy. Hrají: Jeff Bridges, Sam Claflin, Julianne Moore, Alicia Vikander, ad.

(20:00)  BURÁCENÍ. Filmové drama založené na pravdivé události. Celovečerní debut fotografa Adolfa Ziky, který do hlavní mužské role obsadil lídra kapely Krucipὔsk Tomáše Hájíčka. Dál,e hrají: Vica Kerekes, Jana Kolesárová, Martin Stránský, Vladimír Javorský, Chantal Poullain-Polívková, Oldřich Navrátil, ad.
KD MOSKVA ŽATEC
(20:00) MATURITNÍ PLES obchodní  akademie.
SOBOTA 10. LEDEN
DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(15:00) SNĚHOVÁ KRÁLOVNA 3D. Animovaná pohádka podle klasické předlohy Hanse Christiana Andrsena.
(17:30) SEDMÝ SYN 3D. Rytíř John Gregory  byl posledním žijícím členem řádu válečníků, kteří po staletí chránili svět před silami temna. Byl to on, kdo jim mohl zasadit smrtelnou ránu, když ulovil Královnu čarodějnic. Rodinná fantasy. Hrají: Jeff Bridges, Sam Claflin, Julianne Moore, Alicia Vikander, ad.
(20:00) FOTOGRAF. V příběhu se vracíme k některým osudovým křižovatkám turbulentního života hlavního hrdiny (Karel Roden), člověka, který je obdařen nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Snímek je volně inspirovaný nevšedním životem známého fotografa Jana Saudka.
MUZEUM ŽATEC
ZA JEŽÍŠKEM DO AFRIKY ANEB BETLÉMY A JESLIČKY Z ČERNÉHO KONTINENTU. Výstava afrických betlémů ze sbírky manželů Tlustých, která je doplněna o betlémy ze sbírky muzea.  Už jen do 11. ledna.
NEDĚLE 11. LEDEN
DIVADLO ŽATEC
(15:00) O SNĚHURCE.  Divadlo KAPSA uvede pro nejmenší diváky romantický pohádkový muzikál na motivy známé a proslulé pohádky bratří Grimmů.
DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(20:00) FOTOGRAF. V příběhu se vracíme k některým osudovým křižovatkám turbulentního života hlavního hrdiny (Karel Roden), člověka, který je obdařen nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Snímek je volně inspirovaný životem a dílem Jana Saudka.
MUZEUM ŽATEC
ZA JEŽÍŠKEM DO AFRIKY ANEB BETLÉMY A JESLIČKY Z ČERNÉHO KONTINENTU. Výstava afrických betlémů ze sbírky manželů Tlustých, která je doplněna o betlémy ze sbírky muzea.
Lounsko
Pátek 9. ledna
Divadlo J. K. Tyla Postoloprty: Jim Cartwright: DVA – Výtečná komedie s velmi překvapivým koncem. Inscenaci uvede Divadlo Zmatkaři Dobronín. Režisérem je známý tvůrce Ladislav Valeš (Rádobydivadlo Klapý), pod jehož vedením vznikla spousta vynikajících představení. Od 19 hod.
Městská knihovna Louny: Začínáme s tabletem. Od 10 do 16 hod.
Kino Domoušice: TŘI BRATŘI – Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Nová česká pohádka natočená podle scénáře Zdeňka Svěráka. Od 18 hod.
Sobota 10. ledna
Kino Peruc: MÍSTA – Drama o lásce, ztrátě a pomstě. Dvěma devatenáctiletým klukům je jejich rodiště malé. Od 17.30 hod.
Kostel sv. Bartoloměje Smolnice: Novoroční koncert Missa Brevis – Jiří Pavlica. Od 15 hod.
Neděle 11. ledna
KD Zastávka Louny: Pravidelné odpoledne s Lounskou Třináctkou. Zahájení sezóny 2015. Od 14 hod.
Loutkové divadlo Louny: Sněhurka a sedm trpaslíků – loutková pohádka. Od 14.30 hod.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video