Nájemce bazénu dostal výpověď, město bude hledat nového ve výběrovém řízení

Pavel Macák 2011-10-11 01:00:00

Postoloprty – Nespokojenost s provozem plaveckého areálu v Postoloprtech ani s úrovní komunikace mezi nájemcem a vedením města vyslovila na svém jednání minulý týden rada města a schválila ukončení smlouvy s Jiřím Elznicem, který je zde v nájmu od roku 2009. „Zaznamenali jsme několik stížností na čistotu a pořádek, na což jsme následně poukazovali u nájemce, ale ten na to asi moc nereagoval. Stejně tak jsme byli nespokojeni se vzájemnou komunikací s ním,“ zdůvodnil místostarosta Miroslav Solar.

Výpověď je podle původní smlouvy půlroční, což znamená, že stávající provozovatel má plavecký areál opustit v dubnu. „Před tím bude městem vyhlášeno výběrové řízení na nového nájemce a provozovatele tohoto zařízení,“ doplnil Solar.
Nedořešena je stále ještě žádost podnájemnice v tomto objektu kadeřnice Jany Marešové, která zde za vlastní peníze vybudovala kadeřnictví a po městu požaduje náhradu vložených prostředků, konkrétně 33 tisíc korun. Zastupitelstvo na svém posledním jednání uložilo vedení města, aby společně s právníkem sestavilo s dotyčnou podnikatelkou smlouvu o výplatě jí vložených peněz do vylepšení městského majetku. Příští jednání rady by mělo tento závěr projednat a doporučit ke schválení zastupitelstvu.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video