Petice za hřiště na Vinohradech

Redakce 2011-10-30 00:20:00

Rakovník – Na začátku září byla na Městský úřad Rakovník doručena petice požadující zhotovení dětského hřiště v lokalitě Vinohrad, kterou lze vytýčit dle bydlišť podepsaných občanů ulicemi Kollárova, Luženská a Lišanská. Petice obsahovala 259 podpisů. Po kontrole uvedených jmen byly u některých podepsaných odhaleny nesrovnalosti s uvedením trvalého pobytu nebo v některých případech se jednalo o fiktivní osoby.

I přes tyto nesrovnalosti provedl příslušný odbor v dané lokalitě místní šetření a navrhl několik míst k instalaci herních prvků. Nejbližší dětské hřiště se nachází v lesoparku Jamka nebo vzdálenější v ulici U Křížku. Jediné hřiště v této lokalitě je u místní mateřské školky, kde si mohou hrát pouze děti z MŠ a Mateřského centra Paleček.
Rada města všechny tyto informace zvážila a i s ohledem na schválený harmonogram obnovy a kontrol dětských hřišť rozhodla o zahájení práce na přípravě zhotovení dětského hřiště na sídlišti Vinohrady na vytipovaných místech. V prostoru na rohu ulic Pod Václavem a Zdeňka Štěpánka by mělo vzniknout centrální hřiště a dále o něco níže mezi zástavbou se osadí jednotlivé herní prvky. Během zimního období tak budou zahájeny úkony k získání stavebního povolení. Ke stavbě by tak mohlo dojít v průběhu roku 2012 podobnou formou jako v ulici Otýlie Beníškové, kde byla stanovena fixní cena hřiště a firmy navrhly hřiště dle svých představ.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video