Gynekologické a porodnické oddělení vítá pacientky důstojněji

Tomáš Skřipský 2017-12-27 10:07:16

CHOMUTOV (r) — Na vylepšení prostředí gynekologického a porodnického oddělení chomutovské nemocnice zapracovala společnost Krajské zdravotní. Změna je dobře vidět a pacientkám nyní toto zdravotnické pracoviště nabízí prostředí důstojnější, než tomu bylo dosud.

V budově D dochází k výměně oken s celkovou cenou díla přesahující 6,6 miliónu korun. V pátém nadzemním podlaží, kde sídlí porodnická část gynekologicko–porodnického oddělení, se výměna oken již uskutečnila, bylo vymalováno a provedeny další práce za bezmála 80 tisíc korun, které pomohly zpříjemnit prostředí rodičkám i personálu porodnice.

S tím, jak nyní porodnická část oddělení prohlédla, se seznámil také Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní. „Nejen realizace velkých projektů je pro všechny nemocnice Krajské zdravotní důležitá. I taková vylepšení, která zpříjemní návštěvu nebo pobyt v našich zdravotnických zařízeních, jsou potřeba jak pro pacienty, tak pro personál. Všem, kteří se na nich podíleli, lékařům, sestrám a dalším pracovníkům, děkuji,“ řekl generální ředitel.

Služby Gynekologického a porodnického oddělení Nemocnice Chomutov budou moci využívat, kromě žen z Chomutovska, také pacientky z Vejprt a okolí. Zastupitelstvo města Vejprty totiž rozhodlo o ukončení spolupráce mezi Krajskou zdravotní a městem Vejprty k 31. prosinci, a tím i činnosti místní gynekologické ordinace.

„Vzhledem k faktu, že jde o jednostranný akt, se kterým nesouhlasíme, hodláme i nadále zachovat možnost gynekologické péče od chomutovských lékařů. Pacientkám, které budou mít i nadále o tuto péči zájem, nabízíme gynekologickou ambulanci v nemocnici v Chomutově. Objednání je a bude možné na telefonním čísle 474 447 556.

V této ambulanci bude dostupná i dosavadní zdravotní dokumentace,“ informoval primář chomutovského gynekologického a porodnického oddělení Michal Zeman.

Těhotným pacientkám bude péče zajištěna až do konce těhotenství v těhotenské poradně v nemocnici v Chomutově (budova D, 5. nadzemní podlaží).

Během pracovních dnů tato ambulance funguje bez objednání od 8. 30 a 10 hodin.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video