Gynekologické a porodnické oddělení vítá pacientky důstojněji

Tomáš Skřipský 2017-12-27 10:07:16

CHOMUTOV (r) — Na vylepšení prostředí gynekologického a porodnického oddělení chomutovské nemocnice zapracovala společnost Krajské zdravotní. Změna je dobře vidět a pacientkám nyní toto zdravotnické pracoviště nabízí prostředí důstojnější, než tomu bylo dosud.

V budově D dochází k výměně oken s celkovou cenou díla přesahující 6,6 miliónu korun. V pátém nadzemním podlaží, kde sídlí porodnická část gynekologicko–porodnického oddělení, se výměna oken již uskutečnila, bylo vymalováno a provedeny další práce za bezmála 80 tisíc korun, které pomohly zpříjemnit prostředí rodičkám i personálu porodnice.

S tím, jak nyní porodnická část oddělení prohlédla, se seznámil také Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní. „Nejen realizace velkých projektů je pro všechny nemocnice Krajské zdravotní důležitá. I taková vylepšení, která zpříjemní návštěvu nebo pobyt v našich zdravotnických zařízeních, jsou potřeba jak pro pacienty, tak pro personál. Všem, kteří se na nich podíleli, lékařům, sestrám a dalším pracovníkům, děkuji,“ řekl generální ředitel.

Služby Gynekologického a porodnického oddělení Nemocnice Chomutov budou moci využívat, kromě žen z Chomutovska, také pacientky z Vejprt a okolí. Zastupitelstvo města Vejprty totiž rozhodlo o ukončení spolupráce mezi Krajskou zdravotní a městem Vejprty k 31. prosinci, a tím i činnosti místní gynekologické ordinace.

„Vzhledem k faktu, že jde o jednostranný akt, se kterým nesouhlasíme, hodláme i nadále zachovat možnost gynekologické péče od chomutovských lékařů. Pacientkám, které budou mít i nadále o tuto péči zájem, nabízíme gynekologickou ambulanci v nemocnici v Chomutově. Objednání je a bude možné na telefonním čísle 474 447 556.

V této ambulanci bude dostupná i dosavadní zdravotní dokumentace,“ informoval primář chomutovského gynekologického a porodnického oddělení Michal Zeman.

Těhotným pacientkám bude péče zajištěna až do konce těhotenství v těhotenské poradně v nemocnici v Chomutově (budova D, 5. nadzemní podlaží).

Během pracovních dnů tato ambulance funguje bez objednání od 8. 30 a 10 hodin.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video