Kulturní tipy na 31. prosince a 1. ledna

Redakce 2017-12-31 10:27:24

Tipy kam vyrazit za kulturou v těchto dnech najdete uvnitř článku.

ŽATECKO

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Žatec: Novoroční pochod – 15. ročník, trasa: po modré TZ do Stroupeče a zpět, cca 10 km. Start – lávka přes řeku u koupaliště ve 13 hodin.

LOUNSKO

NEDĚLE 31. PROSINCE

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14.30 hodin.

Kulturní dům Dobroměřice: Silvestr Na pohodu 2017 - Sbor dobrovolných hasičů Dobroměřice vás srdečně zve na neformální prožití silvestrovského večera. K tanci a k poslechu bude hrát skupina Reflex, o zábavu se postará DJ Zaky, v ceně je půlnoční přípitek a brambůrkový zob. Od 20 hodin.

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Louny: Novoroční výstup na Oblík – 41. ročník. Start ze Suzdalského nám. V 8.30 hodin.

Louny: Novoroční procházka na Blšanský Chlum: Start pochodu je z parkoviště u Kauflandu. V 10 hodin.

Peruc: Novoroční procházka na Krásnou vyhlídku. Start ve 13.30 hodin a v cíli na účastníky čeká osvěžení a zahřátí v podobě teplých nápojů.

Stradonice: Novoroční výšlap na rozhlednu Stradonku. Start ve 14 hodin od restaurace ve Stradonicích.

PODBOŘANSKO

PONDĚLÍ 1. LEDNA

Podbořany: Novoroční procházka - KČT, odbor Podbořany zve na 37. ročník turistického pochodu. Trasy jsou dvě – 6 a 10 km. Podrobnosti o trasách budou k dispozici na startu pochodu. Neseďte doma a pojďte se po novoročním obědě projít po okolí našeho města. Start je před budovou gymnázia v Podbořanech ve 13 hodin.

Lubenec, Libyně: Tradiční novoroční procházka – zve spolek Za záchranu kostela sv. Jiljí. Návštěva Vochlické rozhledny cca 2 km, v kostele pod rozhlednou hudba, věštění z karet a lití olova. Sraz před lubeneckým kostelem ve 13.30 hodin.

Kaple sv. Vavřince Petrohrad: Výstava betlémů – těšit se můžete na nové betlémy všech možných druhů a barev. Zve PL Petrohrad. Od 14 do 15.30 hodin. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video