Lounské Velikonoce na náměstí

Ladislav Bába 2018-04-04 15:11:25

 Již podruhé se lounské Mírové náměstí obléklo do velikonoční výzdoby. A i tentokrát má na výzdobě největší podíl místní Klub E.F. pod vedením Jiřího Ekrta. Ruku k dílu přidala také Technická správa města a firma Rulyt s.r.o., organizačně spolupracovalo Městské informační středisko Louny. 

Den před Velkým pátkem se na Mírovém náměstí uskutečnily Lounské Velikonoce. Členky Senior klubu Louny připravily dva stánky výborných velikonočních pochoutek, Karel Sláma předváděl a učil děti uplést pomlázku a nejen pro děvčata byl připraven workshop malování vajíček a dalších velikonočních ozdob. Myslím ale, že takováto akce by si zasloužila daleko větší počet stánků s veli-konoční tematikou a také vhodnější čas, od půl druhé do čtyř, kdy je většina rodičů v práci, asi není opravdu ten nejvhodnější.

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video