Benteler otevřel nový závod

Redakce 2018-04-17 11:15:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (r) — Svůj pátý závod v ČR otevřela ve čtvrtek společnost Benteler Automotive v průmyslové zóně Verne v Klášterci nad Ohří. Slavnostního zahájení se spolu s manažery a zaměstnanci firmy zúčastníli zástupci místní správy, zákazníků a dodavatelů. Klášterecký závod byl poprvé zkušebně spuštěn na konci roku 2017. Výroba je zaměřena na tváření ocelových dílů za tepla, broušení, svařování a řezání laserem pro klíčové zákazníky — automobilky Volvo, BMW, Škoda Auto a Daimler. Závod se nachází na ploše 130 tisíc metrů čtverečních, z čehož 23 tisíc čtverečních metrů tvoří výrobní hala pro první fázi výstavby podniku. Nová továrna vytvořila dalších 300 pracovních míst, jejichž počet se do konce roku 2018 zvýší na 400.

„Oblast Klášterecka je známá pro svůj strojírenský průmysl a nachází se v bezprostřední blízkosti našich cílových zákazníků. Těšíme se na zintenzivnění spolupráce s nimi a na vývoj řešení, která budeme provádět místně v souladu s jejich potřebami,“ řekl Petr Marijczuk, výkonný viceprezident společnosti Benteler Automotive pro severní a východní Evropu. Firma působí v České republice již více než 20 let.

Vedle areálu v Klášterci provozuje již čtyři závody v České republice, Liberec, Chrastava, Rumburk aJablonec. Vcelém regionu Severovýchodní Evropy zaměstnává Benteler více než 5 000 lidí, z čehož 2 200 pracuje v České republice. Na snímku nová výrobní linka pro tváření za tepla.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video