Žatecká nemocnice uzavřela dvě oddělení. O děti a maminky se postarají v nemocnici v Kadani

Redakce 2018-04-29 11:05:00

Žatec (mch) Nemocnice Žatec dočasně uzavřela dětské oddělení a porodnici. Omezení provozu platí od 27. dubna, jeho důvodem je onemocnění primářky dětského oddělení Zdeňky Zasadilové a zřejmě i dlouhodobé personální problémy. O dětské pacienty i rodičky se prozatím postará nemocnice v Kadani.

„Dětské oddělení a porodnice jsme byli nuceni dočasně uzavřít z personálních důvodů. Primářka dětského oddělení Zdeňka Zasadilová náhle onemocněla a 2. května nastupuje kvůli zdravotním problémům do nemocnice. Dobu uzavření obou oddělení odhaduji na dva až tři týdny. Až se paní primářka vrátí, předpokládám, že jejich provoz bude opět obnoven,“ popisuje důvody dočasného uzavření ředitel Nemocnice Žatec Jindřich Zetek.

O dětské pacienty a budoucí maminky se prozatím postarají v Nemocnici Kadaň. „Primářka dětského oddělení Patricie Kotalíková, připravila oddělení na příjem všech dětských pacientů, kteří budou potřebovat ošetření anebo hospitalizaci. Primář gynekologicko-porodnického oddělení Aleš Padrta, zajistil plynulý příjem všech rodiček ze spádové oblasti Nemocnice Žatec,“ uvedla již v pátek na svých internetových stránkách kadaňská nemocnice.

Žatecká nemocnice se dlouhodobě potýká s personálními problémy. To potvrzují i její zaměstnanci. „Byla to jen otázka času, kdy k uzavření oddělení dojde. O tom, že chybí lékaři a vše závisí na paní primářce víme již dlouho,“ potvrdila nám jedna ze zdravotních sester. V současné době nemocnici chybí dva lékaři na dětském oddělení a jeden na gynekologicko-porodnickém.  

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video