Ve čtvrtek se rozhodne! Ustavující jednání zastupitelstva proběhne v Kulturním domě Moskva

Hedvika Mašková 2018-10-26 14:24:00

Data zasedání zná už i většina obcí na Žatecku!

Všichni občané města Žatce jsou zváni na ustavující jednání zastupitelstva, které proběhne 1. listopadu od 17 hodin v Kulturním domě Moskva ve Svatováclavské ulici. Na programu je stanovení počtu členů rady města, volba starosty, místostarosty, členů rady města a zřízení finančního a kontrolního výboru.

Data o konání ustavujících zasedání zná i většina obcí na Žatecku, s výjimkou Čeradic, Žiželic, Měcholup a Bitozevsi, které z důvodu podaných stížností ve věcech volebních či návrhů na neplatnost volby kandidátů, musí počkat na rozhodnutí soudu. Do verdiktu, na který má soud od 19. října dvacet kalendářních dní, se totiž nesmějí v obcích konat ustavující zastupitelstva.

Jako první se bude jednání zastupitelstva konat v neděli 28. října v Tuchořicích na obecním úřadě, kde v komunálních volbách kandidovala pouze Komunistická strana Čech a Moravy. V úterý 30. října proběhne zasedání v Blažimi, kde rovněž kandidovalo pouze jedno volební uskupení, a to Rozvoj Blažimi. Ve středu 31. října se budou konat ustavující jednání zastupitelstev v Libořicích, Lišanech, Výškově a Staňkovicích. Stejně jako v Žatci se první listopadový den bude konat zasedání nově zvoleného zastupitelstva v Holedeči. Den nato proběhnou jednání v Deštnici, Novém Sedle a Zálužicích. Nejpozdější známý termín na veřejné ustavující zasedání obcí je 5. listopadu, kdy budou jednat zastupitelé Libočan a Liběšic.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video