Ve čtvrtek se rozhodne! Ustavující jednání zastupitelstva proběhne v Kulturním domě Moskva

Hedvika Fajkusová 2018-10-26 14:24:00

Data zasedání zná už i většina obcí na Žatecku!

Všichni občané města Žatce jsou zváni na ustavující jednání zastupitelstva, které proběhne 1. listopadu od 17 hodin v Kulturním domě Moskva ve Svatováclavské ulici. Na programu je stanovení počtu členů rady města, volba starosty, místostarosty, členů rady města a zřízení finančního a kontrolního výboru.

Data o konání ustavujících zasedání zná i většina obcí na Žatecku, s výjimkou Čeradic, Žiželic, Měcholup a Bitozevsi, které z důvodu podaných stížností ve věcech volebních či návrhů na neplatnost volby kandidátů, musí počkat na rozhodnutí soudu. Do verdiktu, na který má soud od 19. října dvacet kalendářních dní, se totiž nesmějí v obcích konat ustavující zastupitelstva.

Jako první se bude jednání zastupitelstva konat v neděli 28. října v Tuchořicích na obecním úřadě, kde v komunálních volbách kandidovala pouze Komunistická strana Čech a Moravy. V úterý 30. října proběhne zasedání v Blažimi, kde rovněž kandidovalo pouze jedno volební uskupení, a to Rozvoj Blažimi. Ve středu 31. října se budou konat ustavující jednání zastupitelstev v Libořicích, Lišanech, Výškově a Staňkovicích. Stejně jako v Žatci se první listopadový den bude konat zasedání nově zvoleného zastupitelstva v Holedeči. Den nato proběhnou jednání v Deštnici, Novém Sedle a Zálužicích. Nejpozdější známý termín na veřejné ustavující zasedání obcí je 5. listopadu, kdy budou jednat zastupitelé Libočan a Liběšic.


Hedvika Fajkusová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt - 2 velké pokoje s příslušenstvím (asi 53 m2) v Lounech v Poděbradově ul. Tel. 775 400 344

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

Vzpomínky

Božena Petrlíková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 21. 5. uplynulo 8 let, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Božena PETRLÍKOVÁ z Lenešic. S láskou vzpomínají syn Jindřich s manželkou, vnoučata, pravnoučata a neteř Milena.

Antonín Ipser

V pondělí 20. 5. uplynuly 2 roky, kdy od nás navždy odešel pan Antonín IPSER z Loun. Vám všem, kteří vzpomenete na našeho Tondu, děkuje rodina.

Květa Davidová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 22. 5. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustila paní Květa DAVIDOVÁ ze Žatce, Stále vzpomínají syn Daniel a dcera Kamila s rodinou a ostatní příbuzní a známí.