Bezplatné workshopy pokračují

Redakce 2018-10-27 23:58:16

Tento rok proběhla řada workshopů zlepšující propagační schopnosti spolků i živnostníků na Podbořansku. Školení probíhaly v rámci projektu Místa zblízka a týkaly se správné práce s Facebookem, vytváření promo materiálů a focení mobilem.

"Worskhopy mají úspěch, a proto jsme si řekli, že budeme pokračovat," řekla koordinátorka projektu Edita Langpaulová. 12. listopadu se zájemcům nabízí workshop "Copywriting a propagace akcí", který se bude týkat propagačních postupů, dále seminář o sociálním podnikání a komunitní koordinaci. Zajímavou příležitostí jsou konzultace finančního plánování, které jsou určeny podnikatelům i neziskovkám. "Tyhle konzultace budou probíhat tak, že ve sjednaný den přijde finanční konzultant, který se dle harmonogramu bude věnovat předem přihlášeným zájemcům. Těm může pomoci nastavit podnikatelský plán tak, aby byl udržitelný, případně může poradit jak oživit stávající nefungující podnikání. Nabídka platí i pro spolky," přibližuje aktivitu koordinátorka.

Speciální příležitostí bude i několikadenní workshop Marketing památek. Ten je určen vlastníkům a provozovatelům památek, jejichž objekty se hůře dostávají do širšího povědomí. Bude spočívat v exkurzi za zajímavým příkladem dobré praxe, samotnému řešení konkrétní památky a koncepce, dále také ve virální propagaci a další. "Předpokládáme, že tento kurz bude příležitostí hlavně pro obce, jež vlastní kostely, kaple a výstavní místnosti, případně pro spolky. Samotná památka je sice pěkná věc, když jí ale nedáte "obsah", její potenciál zůstává nevyužitý," dodává. Termíny akcí se budou postupně upřesňovat, pokud ale už teď víte, že o něco máte zájem, volejte na číslo 770 144 521. 


Komentáře

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.