Bezplatné workshopy pokračují

Redakce 2018-10-27 23:58:16

Tento rok proběhla řada workshopů zlepšující propagační schopnosti spolků i živnostníků na Podbořansku. Školení probíhaly v rámci projektu Místa zblízka a týkaly se správné práce s Facebookem, vytváření promo materiálů a focení mobilem.

"Worskhopy mají úspěch, a proto jsme si řekli, že budeme pokračovat," řekla koordinátorka projektu Edita Langpaulová. 12. listopadu se zájemcům nabízí workshop "Copywriting a propagace akcí", který se bude týkat propagačních postupů, dále seminář o sociálním podnikání a komunitní koordinaci. Zajímavou příležitostí jsou konzultace finančního plánování, které jsou určeny podnikatelům i neziskovkám. "Tyhle konzultace budou probíhat tak, že ve sjednaný den přijde finanční konzultant, který se dle harmonogramu bude věnovat předem přihlášeným zájemcům. Těm může pomoci nastavit podnikatelský plán tak, aby byl udržitelný, případně může poradit jak oživit stávající nefungující podnikání. Nabídka platí i pro spolky," přibližuje aktivitu koordinátorka.

Speciální příležitostí bude i několikadenní workshop Marketing památek. Ten je určen vlastníkům a provozovatelům památek, jejichž objekty se hůře dostávají do širšího povědomí. Bude spočívat v exkurzi za zajímavým příkladem dobré praxe, samotnému řešení konkrétní památky a koncepce, dále také ve virální propagaci a další. "Předpokládáme, že tento kurz bude příležitostí hlavně pro obce, jež vlastní kostely, kaple a výstavní místnosti, případně pro spolky. Samotná památka je sice pěkná věc, když jí ale nedáte "obsah", její potenciál zůstává nevyužitý," dodává. Termíny akcí se budou postupně upřesňovat, pokud ale už teď víte, že o něco máte zájem, volejte na číslo 770 144 521. 


Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

Vzpomínky

Bedřich Urban

Dne 24. května vzpomeneme patnáctého smutného výročí úmrtí našeho drahého tatínka a dědečka, pana Bedřicha URBANA z Výsluní. Všem příbuzným, přátelům a známým děkují za tichou vzpomínku dcery Lenka a Eva s rodinami.

Daniela Zelinková

Dne 27. května 2019 vzpomeneme 1. smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Daniela ZELINKOVÁ. Děkuji všem, kteří jste ji znali, za tichou vzpomínku. Přítel Miroslav.

Ing. Jindřich Liška

Dne 21. května 2019 tomu byl rok, kdy nás navždy opustil pan Ing. Jindřich LIŠKA z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají Ivana a dcery Simona a Veronika. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.