Bezplatné workshopy pokračují

Redakce 2018-10-27 23:58:16

Tento rok proběhla řada workshopů zlepšující propagační schopnosti spolků i živnostníků na Podbořansku. Školení probíhaly v rámci projektu Místa zblízka a týkaly se správné práce s Facebookem, vytváření promo materiálů a focení mobilem.

"Worskhopy mají úspěch, a proto jsme si řekli, že budeme pokračovat," řekla koordinátorka projektu Edita Langpaulová. 12. listopadu se zájemcům nabízí workshop "Copywriting a propagace akcí", který se bude týkat propagačních postupů, dále seminář o sociálním podnikání a komunitní koordinaci. Zajímavou příležitostí jsou konzultace finančního plánování, které jsou určeny podnikatelům i neziskovkám. "Tyhle konzultace budou probíhat tak, že ve sjednaný den přijde finanční konzultant, který se dle harmonogramu bude věnovat předem přihlášeným zájemcům. Těm může pomoci nastavit podnikatelský plán tak, aby byl udržitelný, případně může poradit jak oživit stávající nefungující podnikání. Nabídka platí i pro spolky," přibližuje aktivitu koordinátorka.

Speciální příležitostí bude i několikadenní workshop Marketing památek. Ten je určen vlastníkům a provozovatelům památek, jejichž objekty se hůře dostávají do širšího povědomí. Bude spočívat v exkurzi za zajímavým příkladem dobré praxe, samotnému řešení konkrétní památky a koncepce, dále také ve virální propagaci a další. "Předpokládáme, že tento kurz bude příležitostí hlavně pro obce, jež vlastní kostely, kaple a výstavní místnosti, případně pro spolky. Samotná památka je sice pěkná věc, když jí ale nedáte "obsah", její potenciál zůstává nevyužitý," dodává. Termíny akcí se budou postupně upřesňovat, pokud ale už teď víte, že o něco máte zájem, volejte na číslo 770 144 521. 


Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ VELTĚŽE

Obec Veltěže vyhlašuje konkursní řízení na pozici ŘEDITELE/KY Mateřské školy Veltěže. Přihlášky zasílejte doporučeně nejpozději do 15. dubna 2019 na adresu: Obec Veltěže, Perucká 73, 440 01 Veltěže. Obálku označte ,,Konkursní řízení - MŠ neotvírat". Bližší info najdete na www.velteze.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na dobu neurčitou s možností nástupu od 1. dubna 2019. Požadujeme Vzdělání (DiS, BC., Mgr., popř. jiné) dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a zájem o naší cílovou skupinu - senioři. Životopisy zasílejte do 29.3. na uvedený e-mail. Do zprávy napište název zaměstnání, o které se ucházíte.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu ZDRAVOTNÍ SESTRU na poloviční úvazek na dobu určitou.
Kontakt: Irena Lukšová
Tel.: 412 314 083
E-mail: luksova@dpszatec.cz

MALÍŘ, NATĚRAČ, VÝŠKOVÝ PRACOVNÍK

Firma Výškové práce se sídlem v Chomutově přijme za výhodných platových podmínek MALÍŘE, NATĚRAČE, VÝŠKOVÉ PRACOVNÍKY.
Tel.: 602 453 600

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

Poslední videa

Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video
Lounská Mateřinka 2019

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronájem zařízeného bytu 1+1, Žatec - JIH. Kauce. Tel: 603 529 362.

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Žatci, Hájkova ulice, rok po rekonstrukci. Jen pracujícím a slušným lidem, kauce 2 nájmy, bez zvířat. Cena 8 500 Kč vč. služeb a energií. Tel.: 774 236 773.

Vzpomínky

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. vzpomeneme 2. výročí, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2019 vzpomeneme třetí výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Libuše Exnerová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 19. 3. tomu byly 4 roky, co nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Libuše EXNEROVÁ z Měcholup. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel Zdeněk, dcera Zdeňka s rodinou, synové Milan a Pavel s rodinami vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.