Twirlerka Trnková pojede na šampionát do Itálie

Iveta Drlíková 2019-01-26 05:32:00

Žatecké twirlerce Aničce Trnkové se na lednovém Mistrovství České republiky dařilo. Už ve starší kategorii, mistrovské třídě A, vybojovala dvakrát titul 1. vicemistryně a nominovala se tak na jarní Mistrovství Evropy v Itálii.

Mistrovství České republiky v twirlingu asociace NBTA hostilo Sportovním centru Nymburk první lednový víkend. Anička Trnková letos poprvé soutěžila již ve vyšší věkové kategorii, ale starších soupeřek se nezalekla. Bojovala statečně a při své premiéře získala dvě druhá místa. První v rytmickém tanečním sólu, kde pro ni sestavu připravil chorvatský mistr světa Tihomir Bendelja. Druhý cenný kov v barvě stříbra přidala v disciplíně sólo 1 hůlka za sestavu, kterou pro ni vytvořil trenér italské reprezentace Pieter Hazeu. „Jsem spokojená. Největší radost mám, že jsem pochytala všechny vysoké výhozy, protože k jejich tréninku nemám dobré podmínky,“ říká Anička Trnková.

Úspěšnou žateckou twirlerku, která trénuje pod vedením Terezy Vimrové z Ostrova nad Ohří, teď ale nečeká zasloužený odpočinek. Musí se totiž připravovat na další český šampionát, tentokrát asociace WBTF, kde bude soutěžit v disciplínách - freestyle, sólo 1 hůlka, artistic sólo a artistic pair. Nově navíc musí splnit povinný program, což je sestava technických prvků, stejná pro všechny závodnice. Získané body z ní výrazně zasáhnou do hodnocení všech sólových disciplín. Naší twirlerce gratulujeme a držíme palce v dalších závodech. 

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video