Středoškolští futsalisté válí

Redakce 2012-01-15 00:00:00

Podbořany – Dalšího skvělého úspěchu dosáhli žáci SOŠ a SOU Podbořany postupem ze 2. oblastního kola středoškolské futsalové ligy hraného v hale Gymnazia Kadaň. V 1. kole SFL hraném též v Kadani dne 22. října výběr žáků ve složení : Kindl, Šindelář, Novák, Beránek, Mical, Vacínek, Halla, Berka, Šimůnek, Ulrich, Doubek a Jopa porazili Gymnazium Kadaň 4:2 a remizovali se SPŠS a OA kadaň 3:3, což v konečném zúčtování dalo 1. místo a postup do 2. kola. 

To se ve stejné hale konalo dne 20. listopadu, kam svedl los z další skupiny postoupivší SČMSD Žatec a SOŠG Údlice. Žatečtí se z neznámého důvodu nedostavili, a tak žáci SOŠ a SOU Podbořany, které doplnil František Sem, tentokrát porazili po výborných výkonech Gymnazium Kadaň v poměru 4:3 a dále v emočně vypjatém utkání SOŠG Údlice 3:2. Tím si opět zajistili postup z prvního místa do 3. kola, ve kterém narazí na střední školy postupující z oblastního kola v Mostě.  To se odehraje v lednu 2012.

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video