Slavoj remizoval v přípravě se Spořicemi

Iveta Drlíková 2019-03-02 05:23:00

Muži FK Slavoj Žatec odehráli v sobotu další přípravný zápas. Na svoje hřiště s umělou trávou si pozvali tým ze Spořic. Soupeř dorazil jen v devíti, naopak domácí měli na střídačce k dispozici pět náhradníků, takže jim dva hráče k utkání půjčili. Do poločasu vedl Slavoj 3:1, ve druhém dějství ale zkušené Spořice dokázaly srovnat skóre na konečných 4:4. Deset minut před koncem se navíc domácím zranil brankář Hnízdil, kterého tak musel zastoupit hráč z pole. Dobrou formu předvedl P. Hassman, který za Žatec vsítil tři branky, jeden gól v dresu domácích dal P. Klinec. „Byli jsme aktivnější a dokázali si vytvořit řadu střeleckých šancí, ale zbytečně ztráty míče z přihrávek nás připravily o lepší výsledek. K optimálnímu výkonu máme ještě hodně daleko,“ řekl nám Pavel Koutenský, který od konce podzimu převzal u žateckého týmu mužů funkci trenéra. Sestava Slavoj Žatec: Hnízdil – Břečka, Macháček, Zmrhal, F. Klinec, Zimola, Paul, J. Hynek, Hassman, Zelinka, P. Klinec.

Poslední přípravné utkání před zahájením jarní části nejvyšší krajské soutěže, která startuje již 10. března, odehraje Slavoj v sobotu 2. 3. doma proti Proboštovu, a to od 11 hodin opět na hřišti s umělým povrchem u Ohře. 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video