Centrum oživili hokejoví nadšenci

Iveta Drlíková 2019-03-03 08:25:00

Dřevorubci z Loun vyhráli druhý ročník hokejového turnaje amatérů v Žatci, druhý skončil tým HC Panenský Týnec a třetí KLH Chomutov. Z domácích se nejdále dostali Helmuti a Rafani, oba týmy vypadly ve čtvrtfinále. „Chtěl bych všem zúčastněným i našim sponzorům poděkovat, bez jejich zájmu a podpory by se tato akce nemohla uskutečnit. Nikdo se nezranil, a od hráčů i diváků máme jen samé pozitivní reakce, všichni se dobře bavili. Věříme, že se nám povedlo oživit žatecké náměstí a za rok se tady znovu všichni potkáme,“ říká hlavní organizátor Patrik Koutník.

Grape SC Hockey Cup 2019 probíhal v sobotu na mobilním kluzišti před radnicí. Do hokejového klání čtyřčlenných muž-stev se zapojilo celkem 12 týmů, kromě domácích se do města chmele opět sjeli i rekreační hráči z širokého okolí, aby si společně s diváky užili sobotní slunečný den. Začínalo se ve čtyřech základních skupinách po třech týmech, z každé postupovaly dále dva celky. „Hlavně jsme aktivně chtěli podpořit tuhle akci, žádné jiné ambice jsme neměli,“ řekl nám po vypadnutí ze skupiny D. Nociar, hráč žateckého Občasného sdružení a ještě dodal: „Chtěli jsme prostě naplnit známé heslo - není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!“

Z domácích tak turnajem dále pokračovali jen Helmuti a Rafani. Oba celky skončily ve čtvrtfinále. Helmuti 2:1 až po nájezdech s budoucím vítězem lounskými Dřevorubci a Rafani po prohře 6:0 s dalším finalistou, druhým Panenským Týncem. Třetí skončil KHL Chomutov a čtvrté SK Dynamo Líšťany.

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.

Vzpomínky

Oldřich Imr

Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 4. 2019 uplynou tři smutné roky, co nás navždy opustil pan Oldřich IMR z Touchovic. Stále vzpomínají manželka Božena, syn Zdeněk s rodinou a bratr Jaroslav s rodinou.

Jaroslav Hron

To, že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 27. 4. 2019 vzpomeneme první výročí, kdy nás navždy opustil náš drahý a milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Jaroslav HRON. S láskou a úctou vzpomínají manželka Zdena a dcery Monika, Lucie a Jaroslava s rodinami.

Jan Dufek

Dne 26. 4. 2019 vzpomeneme již 12. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš drahý a starostlivý manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan DUFEK ze Žatce. Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku. Děkujeme. Stále vzpomíná zarmoucená manželka, dcera s rodinou a vnučka s rodinou.