Cena Elitery 2019 „předskokanem“ třicátého ročníku soutěže tanečních skupin Elitery

2019-03-06 09:49:37

Dobroměřice, Louny (lus) Soutěže ve společenském tanci se minulou neděli zúčastnily desítky tanečníků. Taneční páry se sešly dopoledne v dobroměřickém domě kultury, kde se porotě představily v kategoriích dětí, juniorů, dospělých i seniorů. Na parketě páry předvedly standardní i latinské tance. Odpoledne taneční páry na parketu vystřídaly taneční skupiny, které vystoupily se svými plesovými a parketovými kompozicemi.

Diváci, kteří soutěž nestihli v neděli přehlídku tance v Dobroměřicích, mohou zajít tuto sobotu do sportovní haly v Lounech, kde probíhají Elitery, taneční soutěž všech disciplín tanečních skupin, včetně plesových i parketových formací. Vstupenky z Dobroměřic na sobotní soutěž v Lounech využity být nemohou, jak bylo mylně uvedeno v popisce u fotografie v tištěném vydání Lounského Pressu č. 9. Za tiskovou chybu se pořadatelům omlouváme.

Třicátý ročník soutěže začíná v devět hodin ráno. 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video