Aerobičky přivezly z Belgie tři zlaté a tři stříbrné

Redakce 2019-03-20 08:39:00

Sint-Niklaas, Louny (bie) Závodníci z Fitness klubu Louny se pod vedením trenérky Jitky Hofmannové zúčastnili ve dnech 2. až 3. března mistrovského šampionátu Open Belgian Championship Sport Aerobic v belgickém Sint-Niklaas. Z prvního závodu sezony veze lounský aerobik domů tři zlaté a tři stříbrné medaile.

Závodnice a jeden závodník z Fitness klubu Louny uspěli na otevřeném mistrovství Belgie mezi nejlepšími reprezentanty evropských států jako Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie i početné české výpravy. „Závod jsme pojednali jako zkušební, abychom zjistili, co všechno ještě musíme doladit a připravit se na naše nominační závody, které začínají již za tři týdny,” říká trenérka Jitka Hofmannová a dodává: „věřím, že na blížících se domácích důležitých soutěžích už bude u všech závodnic forma dobře načasovaná.”

Mistryně světa Adéla Citová vybojovala v Belgii druhé místo mezi dospělými ženami a zlato ve dvojici s Karolínou Jánskou. Zlaté bylo lounské juniorské trio ve složení Leontýna Benešová, Naděžda Salačová a Karolína Švecová. Mezi muži zazářil lounský kadet Robi Ahmad, který si veze z Belgie domů první místo, a skvělý výkon podalo také duo juniorek Marika Glavaňáková a Lucie Rychtaříková, které byly druhé. Úspěchem jsou ale i další, nemedailová umístění lounských závodnic, neboť soutěž byla hojně obsazená těmi nejlepšími evropskými reprezentanty. Ze třiceti kadetek v kategorii A se lounská Nikola Remutová umístila na úžasném 4. místě a Lucie Kulichová na finálovém 9. Juniorka Naděžda Salačová skončila ve finále na 5. místě z 19 a Anita Ahmad o jednu příčku za ní, obě v kategorii A. V kategorii B reprezentovala lounský Fitness klub Laura Jirková, která vybojovala úžasné 2. místo. „Všem svým děvčatům i Robimu musím poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu, města a škol a rodičům a Dukle Praha za zajištění dopravy,“ shrnuje úspěšnou výpravu do Belgie Jitka Hofmannová.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video