AKTUALIZOVÁNO: Jízdní řád naštval pracující

Tomáš Skřipský 2019-05-03 08:07:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (r) – Nečekaná změna provozovatele MHD nastala ode dneška (1. května) v Klášterci nad Ohří. Městskou hromadnou dopravu nově zajišťuje společnost Autobusy Karlovy Vary, která nahradila dosavadní Autobusovou dopravu Pavel Škramlík. Ceny jízdného zůstávají stejné, celoroční jízdenky seniorů nad 65 let rovněž zůstávají v platnosti, ale v souvislosti se změnou došlo také k úpravě jízdních řádů.

To vyvolalo nespokojenost v řadách cestujících, kteří pracují na směny v Industriálním parku (IP) Verne. Ranní spoj, který až dosud odjížděl ze zastávky IP Verne I v 6.15 hodin, podle nového jízdního řádu odjíždí už v 5.55 hodin. Cestujícím, kteří pracují do šesti ráno, je tak autobus k ničemu. „Asi se budou muset naučit létat,“ komentovala ironicky tento přešlap uživatelka Nikola Koudelková na facebookovém profilu města.

Radnice včera uvedla, že o problému ví a řeší ho. „Jsme si vědomi případných komplikací a problém řešíme s novým dopravcem. Děkujeme za pochopení, o výsledku vás budeme informovat,“ uvedla mluvčí radnice Adéla Václavíková.

Město 2. května oznámilo: Omlouváme se za chybu v jízdním řádu, po domluvě s novým dopravcem byla obratem opravena. Ranní spoj ze zastávky IP Verne I bude již od zítřka (3. května) opět odjíždět v 06:15 tak, jak byli lidé zvyklí.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video