Na Stekníku se poznávaly pohádky

Hedvika Mašková 2019-05-09 10:30:00

Zámek Stekník přivítal v prvomájový den své nejmenší návštěvníky. Minulou středu zde totiž probíhaly prohlídky interiéru zámku zaměřené na děti, které zábavnou formou poznávaly pohádky. Prohlídkami je provázely pohádkové postavy. Součástí prohlídek byla také sbírka historických kočárků a hraček.

,,Akce byla velmi úspěšná. Přišlo celkem 597 návštěvníků. Dětem se prohlídky moc líbily. Za nevšední zážitek, odměnili své pohádkové průvodce malí návštěvníci velkým potleskem. Zámkem děti provázeli princ a princezna. Na závěr děti dostaly diplom znalce pohádek s věnováním. V zámecké kapli si děti také mohly poslechnout pana varhaníka hrát na historické zámecké varhany. Správa zámku pro děti připravuje kostýmované prohlídky i během letních prázdnin, oblíbené jsou také prohlídky s princeznou a s prohlídky s hraběcí rodinou Kulhánků z Klaudensteina,“ dodala kastelánka Jana Zajíčková. 

Foto: Zámek Stekník

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video