Na Stekníku se poznávaly pohádky

Hedvika Mašková 2019-05-09 10:30:00

Zámek Stekník přivítal v prvomájový den své nejmenší návštěvníky. Minulou středu zde totiž probíhaly prohlídky interiéru zámku zaměřené na děti, které zábavnou formou poznávaly pohádky. Prohlídkami je provázely pohádkové postavy. Součástí prohlídek byla také sbírka historických kočárků a hraček.

,,Akce byla velmi úspěšná. Přišlo celkem 597 návštěvníků. Dětem se prohlídky moc líbily. Za nevšední zážitek, odměnili své pohádkové průvodce malí návštěvníci velkým potleskem. Zámkem děti provázeli princ a princezna. Na závěr děti dostaly diplom znalce pohádek s věnováním. V zámecké kapli si děti také mohly poslechnout pana varhaníka hrát na historické zámecké varhany. Správa zámku pro děti připravuje kostýmované prohlídky i během letních prázdnin, oblíbené jsou také prohlídky s princeznou a s prohlídky s hraběcí rodinou Kulhánků z Klaudensteina,“ dodala kastelánka Jana Zajíčková. 

Foto: Zámek Stekník

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video