Fenomén Hospodský kvíz už dorazil i k nám

Hedvika Mašková 2019-05-10 14:00:00

Týmové nasazení, dobře naladěné mozkové závity a především zábava – to je Hospodský kvíz. Společenská zábava, která má velkou tradici v zahraničí a už i v Česku, dorazila poprvé do Žatce. V Pivním baru Hříbek se minulý pátek sešlo osmnáct lidí, kteří vytvořili pětičlenné a čtyřčlenné týmy a formou kvízové hry soutěžili o hodnotné ceny.

,,Na hospodské kvízy chodím pravidelně v Liberci. Jde o velmi populární zábavu nejen tam, ale po celé České republice. Chtěl jsem tento fenomén přivést a ukázat lidem v Žatci. A nyní už vím, že určitě ne naposledy,“ sdělil našim novinám organizátor akce Jakub Grežo.

A jak kvíz probíhal? Pro soutěžící bylo připraveno osmdesát rozličných otázek, na které týmově odpovídali. Otázky byly napříč lidským věděním. Organizátor akce si pro zúčastněné připravil pět okruhů – Rok 2018, Filmová a televizní hudba, Pohádky, Geografie, Slogany a loga. Soutěžící z řad místních občanů otestovali své znalosti z dětství, školních lavic a prověřili také, jaký je jejich aktuální přehled. Odpovědi jednotlivých týmů byly průběžně vyhodnocovány a mezi sebou porovnávány.

Ze čtyř přihlášených týmů skončil jako poslední s 29 body FÉNIX, na třetí bronzové pozici s 50,5 body se umístila Fantastická pětka, druhý skončil s 52 body tým Distanc a titul vítěze prvního žateckého hospodského kvízu si s 55 body užíval tým Partička. Vítězný tým se radoval z hodnotných cen v podobě reklamních předmětů a lahvinek dobrého pití, které do soutěže poskytl Pivní bar Hříbek.

Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden. V Hospodském kvízu se každoročně koná také Mistrovství České republiky, kde se potkávají a poměřují své znalosti týmy z celé republiky. Letos bude probíhat v pořadí druhý ročník, a to 12. až 14. července v rámci Czech Open festivalu v Pardubicích.


Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video