Fenomén Hospodský kvíz už dorazil i k nám

Hedvika Mašková 2019-05-10 14:00:00

Týmové nasazení, dobře naladěné mozkové závity a především zábava – to je Hospodský kvíz. Společenská zábava, která má velkou tradici v zahraničí a už i v Česku, dorazila poprvé do Žatce. V Pivním baru Hříbek se minulý pátek sešlo osmnáct lidí, kteří vytvořili pětičlenné a čtyřčlenné týmy a formou kvízové hry soutěžili o hodnotné ceny.

,,Na hospodské kvízy chodím pravidelně v Liberci. Jde o velmi populární zábavu nejen tam, ale po celé České republice. Chtěl jsem tento fenomén přivést a ukázat lidem v Žatci. A nyní už vím, že určitě ne naposledy,“ sdělil našim novinám organizátor akce Jakub Grežo.

A jak kvíz probíhal? Pro soutěžící bylo připraveno osmdesát rozličných otázek, na které týmově odpovídali. Otázky byly napříč lidským věděním. Organizátor akce si pro zúčastněné připravil pět okruhů – Rok 2018, Filmová a televizní hudba, Pohádky, Geografie, Slogany a loga. Soutěžící z řad místních občanů otestovali své znalosti z dětství, školních lavic a prověřili také, jaký je jejich aktuální přehled. Odpovědi jednotlivých týmů byly průběžně vyhodnocovány a mezi sebou porovnávány.

Ze čtyř přihlášených týmů skončil jako poslední s 29 body FÉNIX, na třetí bronzové pozici s 50,5 body se umístila Fantastická pětka, druhý skončil s 52 body tým Distanc a titul vítěze prvního žateckého hospodského kvízu si s 55 body užíval tým Partička. Vítězný tým se radoval z hodnotných cen v podobě reklamních předmětů a lahvinek dobrého pití, které do soutěže poskytl Pivní bar Hříbek.

Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden. V Hospodském kvízu se každoročně koná také Mistrovství České republiky, kde se potkávají a poměřují své znalosti týmy z celé republiky. Letos bude probíhat v pořadí druhý ročník, a to 12. až 14. července v rámci Czech Open festivalu v Pardubicích.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video