Řidiči se potýkají s několika uzavírkami

Hedvika Fajkusová 2019-05-13 15:30:00

Řidiči, pozor! Ve městě bylo uzavřeno několik silnic. Minulé pondělí byla již zcela uzavřena ulice Nákladní, jejíž objízdná trasa vede přes ulice Boženy Kunětické-Vikové a Svatováclavská. Uzavřena byla i Klostermannova ulice a Nerudovo náměstí. Předběžně se mohou řidiči připravit také na uzavírku Příkré ulice, která začne v druhé polovině září.

V rámci rekonstrukce ulice Nákladní dojde k výměně asfaltového povrchu, který si opravu žádal již delší dobu. Dojde rovněž k posunutí přechodu pro chodce a k výstavbě části schodiště. Stávající zpevněná plocha, která slouží jako parkoviště, bude nově upravena. Podél plochy bude vybudovaný chodník.

Celkem bude v Nákladní ulici vytvořeno 34 kolmých parkovacích míst, z tohoto počtu jsou dvě kolmá parkovací místa vyhrazená pro vozidla přepravující těžce postižené osoby. Navíc vznikne také osm parkovacích míst pro motocykly.

V horní části ulice dojde k jejímu rozšíření a výstavbě chodníku.

Během stavby dojde k pokácení pěti stromů, ale čtrnáct nových bude vysázeno. Vznikne alej z javoru červeného. Vysázen bude také živý plot z různých druhů tavolníků. Nově budou plochy zeleně u přechodů a v parkovišti osazené nízkými, stálezelenými keři nebo travinami. Podklad bude upraven pomocí mulčovací kůry a textilie proti prorůstání. Původní lampy v ulici, kterým je již více než čtyřicet let, budou nahrazeny novými lampami doplněnými osvětlením přechodů pro chodce a více nasvětleny budou i křižovatky.

S uzavírkou ulice Nákladní se začátkem úseku cca 50 m za okružní křižovatkou se silnicí č. I/27 (ulice Plzeňská) po křížení s místní komunikací v ulici Karla IV. se předpokládá do 10. října.

Od konce dubna je již úplně uzavřena také ulice Klostermannova. S rekonstrukcí komunikace se počítá až do 21. června. Od pondělí 6. května se rovněž uzavřela středová část Nerudova náměstí, kde započala první etapa obnovy povrchu, která by měla trvat až do 15. listopadu.


Hedvika Fajkusová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

BRIGÁDNÍCI NA ŽNĚ

Přijmeme brigádníky na žně 2019 na pozici: řidič náklaďáku C + E na LIAZ s vlekem a dále řidiče traktoru ZETOR, CASE. Odvoz obilí od kombajnů. Nástup cca 15.7.2019, Podbořansko. Profesní průkaz řidiče NENÍ POTŘEBA. Telefon: 603294756, 733155930.
Tel.: 603294756

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Právník lounské vagónky: Je až děsivé, jak snadno lze zničit fungující firmu

Zdroj: Youtube kanál regionalnitelevize

Přehrát video
Chomutovsko: Zachycení kočky divoké fotopastí

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu dvougaráž, 30 m2. Budova bývalé veteriny Louny. Tel.: 731 710 911.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízenou garsonku pod Kauflandem v Lounech, 4. poschodí s výtahem, nejlépe starší osobě, podmínka nekuřák. Tel.: 605 233 861, 603 151 832.

Vzpomínky

Jan Antropius

Dne 22. 7. 2019 by se pan Jan ANTROPIUS z Loun dožil 95 let. Vzpomíná manželka a syn s rodinou.

Václav Benda

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 21. července 2019 vzpomeneme nedožitých šedesát let pana Václava BENDY ze Žatce. S láskou na něho stále vzpomínají maminka a sestra s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Karel Coufal

Dne 17. července by oslavil své 90. narozeniny pan Karel COUFAL z Opočna. S láskou vzpomínají dcery Jana a Hana s rodinami, manželka Jana a ostatní příbuzní.