Řidiči se potýkají s několika uzavírkami

Hedvika Mašková 2019-05-13 15:30:00

Řidiči, pozor! Ve městě bylo uzavřeno několik silnic. Minulé pondělí byla již zcela uzavřena ulice Nákladní, jejíž objízdná trasa vede přes ulice Boženy Kunětické-Vikové a Svatováclavská. Uzavřena byla i Klostermannova ulice a Nerudovo náměstí. Předběžně se mohou řidiči připravit také na uzavírku Příkré ulice, která začne v druhé polovině září.

V rámci rekonstrukce ulice Nákladní dojde k výměně asfaltového povrchu, který si opravu žádal již delší dobu. Dojde rovněž k posunutí přechodu pro chodce a k výstavbě části schodiště. Stávající zpevněná plocha, která slouží jako parkoviště, bude nově upravena. Podél plochy bude vybudovaný chodník.

Celkem bude v Nákladní ulici vytvořeno 34 kolmých parkovacích míst, z tohoto počtu jsou dvě kolmá parkovací místa vyhrazená pro vozidla přepravující těžce postižené osoby. Navíc vznikne také osm parkovacích míst pro motocykly.

V horní části ulice dojde k jejímu rozšíření a výstavbě chodníku.

Během stavby dojde k pokácení pěti stromů, ale čtrnáct nových bude vysázeno. Vznikne alej z javoru červeného. Vysázen bude také živý plot z různých druhů tavolníků. Nově budou plochy zeleně u přechodů a v parkovišti osazené nízkými, stálezelenými keři nebo travinami. Podklad bude upraven pomocí mulčovací kůry a textilie proti prorůstání. Původní lampy v ulici, kterým je již více než čtyřicet let, budou nahrazeny novými lampami doplněnými osvětlením přechodů pro chodce a více nasvětleny budou i křižovatky.

S uzavírkou ulice Nákladní se začátkem úseku cca 50 m za okružní křižovatkou se silnicí č. I/27 (ulice Plzeňská) po křížení s místní komunikací v ulici Karla IV. se předpokládá do 10. října.

Od konce dubna je již úplně uzavřena také ulice Klostermannova. S rekonstrukcí komunikace se počítá až do 21. června. Od pondělí 6. května se rovněž uzavřela středová část Nerudova náměstí, kde započala první etapa obnovy povrchu, která by měla trvat až do 15. listopadu.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video