Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2019-05-21 08:07:18

Týdeník Nástup č. 20 již ve středu 22. května ve Vašich schránkách a na stáncích.

V aktuálním Nástupu se dočtete něco o chystané rekonstrukci bývalé synagogy v Jirkově, kde má nově vyrůst kulturní centrum, krajské soutěži ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel profesionálních i dobrovolných hasičů, která v minulém týdnu proběhla na chomutovském náměstí a nechybí ani vyjádření města Chomutov k sloupku z minulého čísla, kde si náš čtenář stěžoval na údajné kácení zdravých stromů v okolí Městského divadla. Na kultuře se dozvíte výherce 18. ročníku literární soutěže pro všechny amatérské spisovatele Chomutovský kalamář i jak pomoci těžce postižené holčičce Kačence, jejíž rodiče shánějí finance na potřebný automobil. Sport informuje o rekordním debaklu spořických fotbalistů či jak to bude v nové sezóně vypadat na lavičce chomutovských Pirátů.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video