Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2019-05-21 08:07:18

Týdeník Nástup č. 20 již ve středu 22. května ve Vašich schránkách a na stáncích.

V aktuálním Nástupu se dočtete něco o chystané rekonstrukci bývalé synagogy v Jirkově, kde má nově vyrůst kulturní centrum, krajské soutěži ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel profesionálních i dobrovolných hasičů, která v minulém týdnu proběhla na chomutovském náměstí a nechybí ani vyjádření města Chomutov k sloupku z minulého čísla, kde si náš čtenář stěžoval na údajné kácení zdravých stromů v okolí Městského divadla. Na kultuře se dozvíte výherce 18. ročníku literární soutěže pro všechny amatérské spisovatele Chomutovský kalamář i jak pomoci těžce postižené holčičce Kačence, jejíž rodiče shánějí finance na potřebný automobil. Sport informuje o rekordním debaklu spořických fotbalistů či jak to bude v nové sezóně vypadat na lavičce chomutovských Pirátů.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video