Chomutovský Ondrášovka Cup vyhrála Sparta Praha

2019-06-11 10:50:03

Poslední finálový turnaj letošního již sedmého ročníku Ondrášovka Cupu proběhl 8. a 9. června v Chomutově. Tentokrát změřili síly mladí fotbalisté v kategorii U8, vítězem se stala Sparta Praha.

Sparťanští hráči prokázali na turnaji naprostou dominanci, když zvítězili ve všech zápasech se skórem 48:9 v základní skupině a 46:9 ve zlaté skupině. Tímto jednoznačným prvním místem stvrdili fantastickou bilanci Sparty Praha v letošním ročníku Ondrášovka Cupu. Všech šest týmů ve všech kategoriích U8-U13 bylo na stupni vítězů.

Na druhém místě skončili v Chomutově hráči Slavia Praha. Ty odsunula z první pozice jediná prohra v nabitém zápasovém programu, a to právě s jejich pražskými rivaly ze Sparty. Třetí místo vybojoval tým Mostecký FK. Junior Chomutov obsadil osmnáctou příčku.

Na turnaj dorazilo opět mnoho vzácných hostů a mezi nimi i ikony českého fotbalu, vicemistři Evropy z roku 1996, Karel Poborský a Petr Kouba.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Marushchak z FK Vysočina Jihlava, nejlepším brankářem Ondřej Sura z MFK Frýdek Místek a nejlepším střelcem Kamil Valach z FK Spartak Choceň. Tradiční soutěž o nejlepší fanouškovský kotel vyhráli „kotelníci“ z SK Benešov. Vítězi vložené driblingové soutěže Top4Football challenge byli vyhlášeni mladí borci ze Sigmy Olomouc.

ONDRÁŠOVKA CUP 2018/2019 - KATEGORIE U8 KONEČNÉ POŘADÍ

    1. AC Sparta Praha

    2. SK Slavia Praha

    3. Mostecký FK

    4. SK Benešov

    5. FK Spartak Choceň

    6. SK Sparta Kolín

    7. FK mládeže Vysočina Jihlava

    8. FK Mladá Boleslav


Foto: Ladislav CHLÍBEK

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.