Tento týden v Žateckých novinách

2019-06-11 13:12:00

Týdeník Žatecké noviny č. 23 vychází ve středu 12. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém třetím vydání Žateckých novin se dočtete o třetím ročníku BUM FESTU, GRANÁTU ukrytém ve sklepě, HUDEBNÍM SVÁTKU v ZŠ Petra Bezruče, pilotním PROJEKTOVÉM TÝDNU Žatec – město chmele, TUBERKULÓZE, kterou onemocněl jeden z pacientů léčebny Petrohrad, zajímavé PŘEDNÁŠCE v muzeu, plánech s HUSITSKOU BAŠTOU, problematické KŘIŽOVATCE u TESCO, která by se měla stát bezpečnější, ZÁPISECH do ZŠ a MŠ v Žatci, na které dorazilo méně dětí než loni, účasti MAŽORETEK na Zemském finále ve Strakonicích, plánovém klání v PÉTANQUE a KRÁDEŽI či JÍZDĚ POD VLIVEM alkoholu v ČERNÉ KRONICE.

Sportovní strana nabídne pozvání na VELKÝ TURNAJ v malé kopané, smolný zápas SLAVOJE, ve kterém došlo krátce před koncem k nepěknému zranění, TURNAJ dětí a mládeže v kickboxu v Teplicích, kde se mladí G-TITÁNI rozhodně neztratili, účast třech žateckých plavců na ZÁVĚREČNÝCH ZÁVODECH mladších žáků Ústeckého kraje a JUBILEJNÍ ROČNÍK střelecké soutěže. Nechybí ani TIPY na to, kam se vydat tento týden za sportem a fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na KONCERT klarinetistky a klavíristky v sále ZUŠ Žatec nebo dobrovolnické uklízení prostranství před ZLATÝM CHMELEM. Přinášíme také reportáž z jedenáctého ročníku BĚHU ŽATECKÉ JEDENÁCTKY a fotografii z OSLAV DNE DĚTÍ ve zdejším domově pro seniory.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.