Tento týden v Žateckých novinách

2019-06-11 13:12:00

Týdeník Žatecké noviny č. 23 vychází ve středu 12. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém třetím vydání Žateckých novin se dočtete o třetím ročníku BUM FESTU, GRANÁTU ukrytém ve sklepě, HUDEBNÍM SVÁTKU v ZŠ Petra Bezruče, pilotním PROJEKTOVÉM TÝDNU Žatec – město chmele, TUBERKULÓZE, kterou onemocněl jeden z pacientů léčebny Petrohrad, zajímavé PŘEDNÁŠCE v muzeu, plánech s HUSITSKOU BAŠTOU, problematické KŘIŽOVATCE u TESCO, která by se měla stát bezpečnější, ZÁPISECH do ZŠ a MŠ v Žatci, na které dorazilo méně dětí než loni, účasti MAŽORETEK na Zemském finále ve Strakonicích, plánovém klání v PÉTANQUE a KRÁDEŽI či JÍZDĚ POD VLIVEM alkoholu v ČERNÉ KRONICE.

Sportovní strana nabídne pozvání na VELKÝ TURNAJ v malé kopané, smolný zápas SLAVOJE, ve kterém došlo krátce před koncem k nepěknému zranění, TURNAJ dětí a mládeže v kickboxu v Teplicích, kde se mladí G-TITÁNI rozhodně neztratili, účast třech žateckých plavců na ZÁVĚREČNÝCH ZÁVODECH mladších žáků Ústeckého kraje a JUBILEJNÍ ROČNÍK střelecké soutěže. Nechybí ani TIPY na to, kam se vydat tento týden za sportem a fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na KONCERT klarinetistky a klavíristky v sále ZUŠ Žatec nebo dobrovolnické uklízení prostranství před ZLATÝM CHMELEM. Přinášíme také reportáž z jedenáctého ročníku BĚHU ŽATECKÉ JEDENÁCTKY a fotografii z OSLAV DNE DĚTÍ ve zdejším domově pro seniory.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video