Úvod   /   Zprávy   /   Děti slavily se seniory

Děti slavily se seniory

2019-06-12 09:49:23

KADAŇ (zmo) — Pravidelná minimezigenerační setkávání s mateřinkou Klásek se v kadaňském Domově pro seniory dělí stejně jako roční období do čtyř částí. Na podzimní a vánoční tvoření v první polovině školního roku navazuje setkání v čase velikonočním a díl poslední je tradičně věnován Mezinárodnímu dni dětí. Červnový svátek se od jmenované zbývající trojice trochu liší. Nic se nevyrábí, nemaluje, ani netvoří…

„Prostě si jen hrajeme. Je to takové malé poděkování Klásku. Vážíme si jejich návštěv, naši klienti se pokaždé moc těší,“ vysvětluje ředitelka zařízení Lenka Raadová.

A co si letos senioři pro oslavence připravili? „Zahrada Domova se proměnila v kouzelnou šmoulí vesničku s mnoha úkoly, soutěžemi a tajemnou cestou s pokladem na jejím konci. A byť je akce primárně určena nejmenším, užívají si ji i ti věkem pokročilí. Společnost dětí dokáže zázraky,“ usmívá se závěrem ředitelka.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video