Twirlerka Anička Trnková vybojovala v Holandsku dvě medaile

Iveta Drlíková 2019-06-24 07:36:00

Dvě stříbrné medaile dokázala vybojovat žatecká twirlerka Anna Trnková na mezinárodním poháru mažoretkových sportů v Holandsku. „Jsem moc spokojená, obě sestavy jsem předvedla bez chyby. Chtěla bych poděkovat svojí trenérce Terezce Vimrové, rodině a za finanční pomoc také městu Žatec, díky které jsem na tomto šampionátu mohla vůbec startovat,“ říká Anna Trnková.

Mezinárodní pohár Dutch Open asociace WBTF, kde závodilo celkem dvě stě reprezentantů z dvanácti států, proběhl druhý červnový víkend v Holandsku. Již podruhé sem Českou republiku přijela ve dvou soutěžních disciplínách reprezentovat patnáctiletá studentka žateckého gymnázia Anna Trnková, a to velmi úspěšně. Obě vystoupení se jí hodně povedla, takže si domů přivezla dvě stříbrné medaile.

„Veliký posun u Aničky vidím ve zvládnutí vysokých triků, kde si je už hodně jistá, ale musíme zapracovat ještě na gymnastice, protože v této asociaci je důležité právě skákaní přemetů a další akrobacie pod hůlkou. Před tím na to nebyla zvyklá, protože Česká republika je členem této asociace teprve krátce a Anička závodila vždy jen v asociaci NBTA, kde jsou tyto prvky v sestavách zakázané. Bude to pro ni obtížné, ale věřím, že to zvládne a v srpnu ve Francii na International Cup a Grand Prix je už zařadí do svých sestav,“ chválí svojí svěřenkyni trenérka T. Vimrová.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video