Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-06-25 13:38:00

Týdeník Žatecké noviny č. 25 najdete ve středu 26. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém pátém vydání Žateckých novin se dočtete o tradičním LETECKÉM DNU na Letišti Macerka, schválení dotace pro ŽATECKOU NEMOCNICI ve výši 14 MILIONŮ korun, vydařeném nedělním odpoledni s PETANQUEM, předávání vysvědčení čerstvým MATURANTŮM, oslavách v DOMOVĚ PRO SENIORY, víkendu plným DOPRAVNÍCH NEHOD na žateckých silnicích, protidrogové akci CYKLO-BĚH BEZ DROG, která zavítala i do našeho města, rozmisťování nádob na TUKY a OLEJE do ulic a projektu JÁ, CHEMIK na místním gymnáziu.

Sportovní strana nabídne pozvánky na TENISOVÝ TURNAJ čtyřher, na který možná zavítá i známý tenista Lukáš Dlouhý a turnaj v MALÉ KOPANÉ, kde rovněž nebude nouze o sportovní celebrity. Dále nabídne návrat tenistů do PRVNÍ DIVIZE, stříbrnou medaili pro Filipa Kalaziho z ATLETICKÉHO MÍTINKU, triatlonový závod, kterého se zúčastnili i příslušníci VĚZNICE NOVÉ SEDLO, reportáž z pátého ročníku NOHEJBALOVÉHO TURNAJE ,,O sparťanskou chmelovou šišku“ a reprezentaci našich sportovců na právě probíhající LETNÍ OLYMPIÁDĚ DOROSTU A MLÁDEŽE. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na ZAHRADNÍ SLAVNOST Kamarád-LORM, ARMÁDNÍ OSLAVU, tradiční LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY v DDM a další POULIČNÍ HRANÍ v podloubí. Přinášíme také reportážní fotografii z POHÁDKOVÉHO PUTOVÁNÍ nebo vernisáže osobité umělkyně VLADIVOJNY LA CHII.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video