Tento týden v Žateckých novinách

Redakce 2019-07-23 10:10:00

Týdeník Žatecké noviny č. 29 ve středu 24. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém devátém vydání Žateckých novin se dočtete o tom, že Základní škola 28. října v Žatci PŘES PRÁZDNINY NESPÍ a také o PIETNÍM AKTU u památníku obětem tragické události v Českém Malíně. Dále se dočtete o PRODEJI PARCEL v lokalitě Kamenný vršek, INTERPRETECH, kteří se představí na letošní Dočesné, prvním turnusu PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA v Sedmikrásce, nových HODINÁCH na Kruhovém náměstí, oslavách DNE OHŘE, které letos proběhnou v Kadani a v ČERNÉ KRONICE také o krádežích a potyčce dvou mužů.

Sportovní strana nabídne úspěch žatecké vodní slalomářky LUCIE NESNÍDALOVÉ na evropském šampionátu, vydařený druhý ročník turnaje Generali ve ČTYŘHRÁCH MUŽŮ, zakončení plavecké sezóny EXHIBICÍ, návštěvu dětí na příměstském táboře na koupališti devíti kluky ze SAKURY KARATE, VOLEJBALOVÝ TURNAJ v Blatně, kterého se zúčastnili také Žatečáci a zahájení přípravy mužů z FK Slavoj pod vedením NOVÉHO TRENÉRA.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na tradiční OVOCNÁŘSKOU VÝSTAVU či RYTÍŘSKOU SLAVNOST na zámku Stekník. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy a další z vítězných prací letošního CHOMUTOVSKÉHO KALAMÁŘE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video