Kajakářka Nesnídalová obhájila evropské zlato

Iveta Drlíková 2019-08-04 09:11:00

Úspěšná žatecká vodní slalomářka Lucie Nesnídalová si z vrcholného závodu sezóny opět veze zlatou medaili, a to z týmové soutěže tříčlenných hlídek. K zisku cenného kovu měla na nedávném evropském šampionátu velmi blízko také v individuálním startu. O medaili jí nakonec připravilo pár desetinek navíc, které během finálové jízdy nabrala.

„V kvalifikaci jsem byla čtvrtá, pak jsem vyhrála semifinále, ale ve finále to opět stačilo „pouze“ na 4. místo. Chyběly mi asi tři desetiny na medaili. Výsledek je to dobrý, ale čtvrté místo prostě mrzí,“ říká Lucie Nesnídalová, která se uplynulý víkend pustila v polském Krakově do dalších medailových soubojů, tentokrát ale na světovém kolbišti.

Letošní Mistrovství Evropy ve vodním slalomu juniorů a závodníku do 23 let proběhlo začátkem července na Slovensku v Liptovském Mikuláši. Lucie Nesnídalová si účast na šampionátu vyjela druhým místem v národní kvalifikaci. Silnému českému triu Nesnídalová, Beková, Galušková se na Slovensku podařilo obhájit loňské zlato ze závodu hlídek. Skvěle se jim dařilo také v individuálním klání, když Kateřina Beková vybojovala zlato, Antonie Galušková stříbro a naši Lucii Nesnídalovou jediný šťouch během finálové jízdy připravil o bronz.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video