Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-09-03 11:19:00

Týdeník Žatecké noviny č. 35 vychází ve středu 4. září ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o slavnostním otevření továrny NEXEN TIRE v průmyslové zóně Triangle, plánované rekonstrukci CHODNÍKŮ NA PRAŽSKÉ ULICI, třech případech majících jen JEDNOHO PACHATELE, petici vyžadující DVA KRUHOVÉ OBJEZDY, další návštěvě LÁDI HRUŠKY v Dobříčanech, projektu KONTÍK A TŘÍDÍLEK, jež pokračuje i v tomto roce, renovaci PORODNICE V KADANI, kterou rády využívají i rodičky ze Žatce, nebo o PRVNÍM ŠKOLNÍM DNI v Bitozevsi. Přinášíme rovněž rozhovor s notářkou IVANOU DEMUTOVOU.

Sportovní strana nabídne SMOLNOU PROHRU žateckých házenkářů v prvním zápase sezóny, další tenisový ročník o PŘEBORNÍKA MĚSTA, kterým se stal Kryštof Jánošík, prohru FOTBALISTŮ v Krupce, konec základní části extraligy v NOHEJBALE a nechybí ani fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například výstavu kaktusů a sukulentů ve STARÉ PAPÍRNĚ nebo otevřené dveře MUZEA HOMOLUPULŮ ve dnech DOČESNÉ. Nabídneme také reportážní fotografii ze ČTENÁŘSKÉHO PIKNIKU a pomoc pro dlouhodobě nezaměstnané s projektem NOVÝ SMĚR.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video