Nespokojení čtenáři píší: Cyklobus „asijského typu”?!

Redakce 2019-09-08 13:31:00

Využili jsme s několika přáteli v neděli 11. srpna cyklobusu směr Jirkov — Chomutov — Boží Dar. Ale ze způsobu, jakým se touto linkou přepravují kola, jsme byli všichni neskutečně zděšeni!!! Čekali jsme autobus a příslušný vlek na kola, ale přijel jen autobus — bez vleku a ani uvnitř nepřizpůsobený k přepravě kol (možná pro jedno až dvě kola)! Nás bylo 12 a pan řidič tedy začal kola nakládat do autobusu. Ještě, že byl velice ochotný, vstřícný a příjemný a snažil se nám všem vyhovět a kola do autobusu poskládal. Nevím, kolik řidičů by bylo ochotno takto kola převážet, ale on byl zlatý!!! Myslím, že podnik, který se touto službou zabývá, by se měl nad tím trochu zamyslet. Ve srovnání s tím, jak je tato služba medializovaná, byla v našem případě úroveň přepravy kol dost drsná. Byla to linka 584, u které je uvedeno na internetu, že samozřejmě bude jezdit o prázdninách i ve všední dny, ale pravda to není! Přikládám fotku, jaká je úroveň přepravy! Věra Horáková

O vyjádření jsme požádali krajského radního pro dopravu Jaroslava Komínka, protože kraj tuto službu platí z peněz daňových poplatníků. Radní k případu uvedl následující:

Při vyřizování výše uvedené stížnosti jsem hovořil se zástupcem dopravce, obchodně dopravním ředitelem Autobusy Karlovy Vary Ing. Davidem Kumpertem, který mi věc vysvětlil. Dopravce měl k dispozici pouze tři vozidla s tažným zařízením, která byla v servisu. Do víkendu byla přislíbena oprava alespoň jednoho z nich, což se však nepodařilo. Dopravce tedy volil variantu s obsloužením spoje vozidlem bez přívěsu na přepravu jízdních kol. Nepočítal s tím, že pojede tolik cyklistů, mysleli, že pojede jeden, maximálně dva; a těm dají kola dovnitř. Svou chybu dopravce uznává, již vybavil další dvě vozidla tažným zařízením, aby se daná situace neopakovala. Za naší stranu bude tato závada předána do RÚK s návrhem na sankci. Jaroslav Komínek, krajský radní pro dopravu

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video