Nespokojení čtenáři píší: Cyklobus „asijského typu”?!

Redakce 2019-09-08 13:31:00

Využili jsme s několika přáteli v neděli 11. srpna cyklobusu směr Jirkov — Chomutov — Boží Dar. Ale ze způsobu, jakým se touto linkou přepravují kola, jsme byli všichni neskutečně zděšeni!!! Čekali jsme autobus a příslušný vlek na kola, ale přijel jen autobus — bez vleku a ani uvnitř nepřizpůsobený k přepravě kol (možná pro jedno až dvě kola)! Nás bylo 12 a pan řidič tedy začal kola nakládat do autobusu. Ještě, že byl velice ochotný, vstřícný a příjemný a snažil se nám všem vyhovět a kola do autobusu poskládal. Nevím, kolik řidičů by bylo ochotno takto kola převážet, ale on byl zlatý!!! Myslím, že podnik, který se touto službou zabývá, by se měl nad tím trochu zamyslet. Ve srovnání s tím, jak je tato služba medializovaná, byla v našem případě úroveň přepravy kol dost drsná. Byla to linka 584, u které je uvedeno na internetu, že samozřejmě bude jezdit o prázdninách i ve všední dny, ale pravda to není! Přikládám fotku, jaká je úroveň přepravy! Věra Horáková

O vyjádření jsme požádali krajského radního pro dopravu Jaroslava Komínka, protože kraj tuto službu platí z peněz daňových poplatníků. Radní k případu uvedl následující:

Při vyřizování výše uvedené stížnosti jsem hovořil se zástupcem dopravce, obchodně dopravním ředitelem Autobusy Karlovy Vary Ing. Davidem Kumpertem, který mi věc vysvětlil. Dopravce měl k dispozici pouze tři vozidla s tažným zařízením, která byla v servisu. Do víkendu byla přislíbena oprava alespoň jednoho z nich, což se však nepodařilo. Dopravce tedy volil variantu s obsloužením spoje vozidlem bez přívěsu na přepravu jízdních kol. Nepočítal s tím, že pojede tolik cyklistů, mysleli, že pojede jeden, maximálně dva; a těm dají kola dovnitř. Svou chybu dopravce uznává, již vybavil další dvě vozidla tažným zařízením, aby se daná situace neopakovala. Za naší stranu bude tato závada předána do RÚK s návrhem na sankci. Jaroslav Komínek, krajský radní pro dopravu

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.