Láďa Hruška natáčel své ,,Vychytávky" opět v Dobříčanech

Hedvika Mašková 2019-09-06 14:00:00

Oblíbenec všech kutilů dorazil opět do Dobříčan. V exotické zahradě manželů Gurových se podíval na zoubek ženšenu pětilistému, který je již po tisíciletí považován za elixír mládí a vitality.

Láďa Hruška se se svým týmem z pořadu ,,Vychytávky Ládi Hrušky” zajímal o to, jak popínavou rostlinu pěstovat, v jakých podmínkách, kdy sklízet a samozřejmě také, jaké má léčivé účinky. Legendární ženšen například snižuje cholesterol, hladinu cukru v krvi, ovlivňuje trávení, léčí nespavost, zlepšuje funkci jater a ledvin, reguluje krevní tlak a preventivně se používá proti civilizačním chorobám, jakými jsou rakovina, mrtvice nebo infarkt.

Král kutilů se v Dobříčanech zdržel ještě při pečení sladkých ,,pudinkáčů”, jejichž recept si paní Marcela Gurová upravila podle svých podmínek. Díl pořadu ,,Vychytávky Ládi Hrušky” ze Žatecka se bude vysílat už tuto neděli 8. září.


Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video