Jánošík opět přeborníkem města v tenise

Iveta Drlíková 2019-09-08 08:27:00

Kryštof Jánošík obhájil loňské vítězství ve dvouhře a stal se tak opět „Přeborníkem města Žatec v tenise”. Další titul přidal společně s Martinem Rehákem ve čtyřhře. „Letošní ročník měl vysokou herní úroveň, nejlepší v historii,“ těší ředitele turnaje Lumíra Hantáka.

Další ročník městských přeborů probíhal v areálu Tenisového klubu Žatec uplynulý víkend. Mezi jednotlivci startovalo celkem šestnáct hráčů. Hned v základní skupině se o překvapení postaral třináctiletý Petr Vrána, když porazil zkušeného čtyřicátníka Romana Dvořáka, který přebory vyhrál v roce 2014. V dalším postupu ale mladého borce zastavil další tenisový matador Jiří Karas, vítěz z roku 2017. Vrána s Dvořákem pak ještě společně nastoupili do soutěže deblistů, kde se jim hodně dařilo.

Podle předpokladů se do nedělního finále jednotlivců probojoval Kryštof Jánošík a Marek Koutník (na snímku). Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Oba soupeři se střídali ve vedení. Konec setu ale patřil Janošíkovi, který vyhrál poměrem 7:5. Ve druhém setu bohužel začali Koutníka chytat křeče, a bylo jen otázkou času, kdy zápas skrečuje. To se stalo za stavu 7:5 a 3:0 pro Jánošíka, který se tak znovu stal Přeborníkem města Žatec v tenise mezi jednotlivci pro rok 2019. V zápase o třetí místo zvítězil Jiří Karas nad Jensem Hänelem poměrem 6:1, 6:3.

Kryštof Jánošík se probojoval s Martinem Rehákem i do finále čtyřhry, ve kterém po vyrovnaném souboji porazili Romana Dvořáka s Petrem Vránou 2x 6:4. Na zápas o třetí místo nedošlo, jelikož dvojice Koutník – Barčáková z důvodu Markova zranění k utkání nenastoupila. Třetí tak v letošním ročníku skončili Adam Dvorský s Liborem Haišmanem. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video