Jánošík opět přeborníkem města v tenise

Iveta Drlíková 2019-09-08 08:27:00

Kryštof Jánošík obhájil loňské vítězství ve dvouhře a stal se tak opět „Přeborníkem města Žatec v tenise”. Další titul přidal společně s Martinem Rehákem ve čtyřhře. „Letošní ročník měl vysokou herní úroveň, nejlepší v historii,“ těší ředitele turnaje Lumíra Hantáka.

Další ročník městských přeborů probíhal v areálu Tenisového klubu Žatec uplynulý víkend. Mezi jednotlivci startovalo celkem šestnáct hráčů. Hned v základní skupině se o překvapení postaral třináctiletý Petr Vrána, když porazil zkušeného čtyřicátníka Romana Dvořáka, který přebory vyhrál v roce 2014. V dalším postupu ale mladého borce zastavil další tenisový matador Jiří Karas, vítěz z roku 2017. Vrána s Dvořákem pak ještě společně nastoupili do soutěže deblistů, kde se jim hodně dařilo.

Podle předpokladů se do nedělního finále jednotlivců probojoval Kryštof Jánošík a Marek Koutník (na snímku). Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Oba soupeři se střídali ve vedení. Konec setu ale patřil Janošíkovi, který vyhrál poměrem 7:5. Ve druhém setu bohužel začali Koutníka chytat křeče, a bylo jen otázkou času, kdy zápas skrečuje. To se stalo za stavu 7:5 a 3:0 pro Jánošíka, který se tak znovu stal Přeborníkem města Žatec v tenise mezi jednotlivci pro rok 2019. V zápase o třetí místo zvítězil Jiří Karas nad Jensem Hänelem poměrem 6:1, 6:3.

Kryštof Jánošík se probojoval s Martinem Rehákem i do finále čtyřhry, ve kterém po vyrovnaném souboji porazili Romana Dvořáka s Petrem Vránou 2x 6:4. Na zápas o třetí místo nedošlo, jelikož dvojice Koutník – Barčáková z důvodu Markova zranění k utkání nenastoupila. Třetí tak v letošním ročníku skončili Adam Dvorský s Liborem Haišmanem. 

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.