Jánošík opět přeborníkem města v tenise

Iveta Drlíková 2019-09-08 08:27:00

Kryštof Jánošík obhájil loňské vítězství ve dvouhře a stal se tak opět „Přeborníkem města Žatec v tenise”. Další titul přidal společně s Martinem Rehákem ve čtyřhře. „Letošní ročník měl vysokou herní úroveň, nejlepší v historii,“ těší ředitele turnaje Lumíra Hantáka.

Další ročník městských přeborů probíhal v areálu Tenisového klubu Žatec uplynulý víkend. Mezi jednotlivci startovalo celkem šestnáct hráčů. Hned v základní skupině se o překvapení postaral třináctiletý Petr Vrána, když porazil zkušeného čtyřicátníka Romana Dvořáka, který přebory vyhrál v roce 2014. V dalším postupu ale mladého borce zastavil další tenisový matador Jiří Karas, vítěz z roku 2017. Vrána s Dvořákem pak ještě společně nastoupili do soutěže deblistů, kde se jim hodně dařilo.

Podle předpokladů se do nedělního finále jednotlivců probojoval Kryštof Jánošík a Marek Koutník (na snímku). Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Oba soupeři se střídali ve vedení. Konec setu ale patřil Janošíkovi, který vyhrál poměrem 7:5. Ve druhém setu bohužel začali Koutníka chytat křeče, a bylo jen otázkou času, kdy zápas skrečuje. To se stalo za stavu 7:5 a 3:0 pro Jánošíka, který se tak znovu stal Přeborníkem města Žatec v tenise mezi jednotlivci pro rok 2019. V zápase o třetí místo zvítězil Jiří Karas nad Jensem Hänelem poměrem 6:1, 6:3.

Kryštof Jánošík se probojoval s Martinem Rehákem i do finále čtyřhry, ve kterém po vyrovnaném souboji porazili Romana Dvořáka s Petrem Vránou 2x 6:4. Na zápas o třetí místo nedošlo, jelikož dvojice Koutník – Barčáková z důvodu Markova zranění k utkání nenastoupila. Třetí tak v letošním ročníku skončili Adam Dvorský s Liborem Haišmanem. 

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video