Jánošík opět přeborníkem města v tenise

Iveta Drlíková 2019-09-08 08:27:00

Kryštof Jánošík obhájil loňské vítězství ve dvouhře a stal se tak opět „Přeborníkem města Žatec v tenise”. Další titul přidal společně s Martinem Rehákem ve čtyřhře. „Letošní ročník měl vysokou herní úroveň, nejlepší v historii,“ těší ředitele turnaje Lumíra Hantáka.

Další ročník městských přeborů probíhal v areálu Tenisového klubu Žatec uplynulý víkend. Mezi jednotlivci startovalo celkem šestnáct hráčů. Hned v základní skupině se o překvapení postaral třináctiletý Petr Vrána, když porazil zkušeného čtyřicátníka Romana Dvořáka, který přebory vyhrál v roce 2014. V dalším postupu ale mladého borce zastavil další tenisový matador Jiří Karas, vítěz z roku 2017. Vrána s Dvořákem pak ještě společně nastoupili do soutěže deblistů, kde se jim hodně dařilo.

Podle předpokladů se do nedělního finále jednotlivců probojoval Kryštof Jánošík a Marek Koutník (na snímku). Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Oba soupeři se střídali ve vedení. Konec setu ale patřil Janošíkovi, který vyhrál poměrem 7:5. Ve druhém setu bohužel začali Koutníka chytat křeče, a bylo jen otázkou času, kdy zápas skrečuje. To se stalo za stavu 7:5 a 3:0 pro Jánošíka, který se tak znovu stal Přeborníkem města Žatec v tenise mezi jednotlivci pro rok 2019. V zápase o třetí místo zvítězil Jiří Karas nad Jensem Hänelem poměrem 6:1, 6:3.

Kryštof Jánošík se probojoval s Martinem Rehákem i do finále čtyřhry, ve kterém po vyrovnaném souboji porazili Romana Dvořáka s Petrem Vránou 2x 6:4. Na zápas o třetí místo nedošlo, jelikož dvojice Koutník – Barčáková z důvodu Markova zranění k utkání nenastoupila. Třetí tak v letošním ročníku skončili Adam Dvorský s Liborem Haišmanem. 

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video