Lounské muzeum oslavovalo stotřicetiny

Ladislav Bába 2019-09-18 17:46:00

Louny (bab) Lounské oblastní muzeum o uplynulém víkendu oslavovalo. Letošního roku je tomu totiž 130 let, co byl založen Musejní spolek Louny.

 Při této příležitosti byl připraven bohatý program, např. flašinetář, „Execírka“ rakouské armády, Staročeská hudba, kejklíř Lukáš, soubor tanečnic Siderea, kouzelník Harden a další. Nechybělo ani ležení rakouské armády, ukázky keltské kultury a další stánky různých suvenýrů. Krásné počasí umožnilo, že se hlavní program mohl uskutečnit na prostranství za lounskou radnicí. A Pivovarská ulice byla uzavřena právě pro různé stánky.

Sobotním programem oslavy výročí muzea nekončí. Pokračovat budou ve čtvrtek 10. října. Od jedné hodiny odpoledne zasedací síň lounské radnice uvítá konferenci Poohří, od 16.15 hodin proběhne komentovaná prohlídka kostela sv. Petra, od páté odpolední se koná společenský večer v areálu restaurace Stromovka v Lounech. 

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video