Domov pro seniory zve k návštěvě. Na říjen chystá i jubilejní reprezentační ples

Iveta Drlíková 2019-10-01 10:57:00

Žatecký Domov pro seniory, jehož sídlo najdete v Šafaříkově ulici naproti klášterní zahradě, zve širokou veřejnost k sobě na návštěvu. Každoroční „Den otevřených dveří“ letos připadá na středu 9. října. Zavítat sem můžete od desíti do šestnácti hodin. „Zveme kohokoli, kdo má zájem seznámit se s fungováním obou našich Domovů, tedy Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem. Podívat se k nám pokaždé chodí jak dospělí, tak i školy,“ říká ředitel této příspěvkové organizace Petr Antoni a ještě pokračuje: „Máme připravenou „prohlídkovou trasu“, která návštěvníky seznámí s tím, jak se v Domově bydlí a co všechno tu pro naše obyvatele děláme, samozřejmě ale s velkým respektem k soukromí našich klientů.“

Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem poskytuje celoroční pobytovou sociální službu. Jsou zde rovněž schopni postarat se o člověka, který z důvodu věku nebo zdravotního stavu potřebuje 24 hodinovou péči, a to včetně Alzheimerovy choroby. Dále klientům nabízí i pečovatelskou službu v jejich domácnostech, jako například donášku nákupů, obědů nebo mytí oken. Pokud tedy chcete vidět, jak to tam vypadá a chodí, neváhejte, další šanci budete mít zase až za rok.

Zanedlouho žatecký Domov pro seniory pořádá ještě desátý reprezentační ples, kam může zavítat opět i široká veřejnost. Proběhne v sobotu 19. října na sále Lidového domu. Začátek je v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné. Pokud máte zájem dorazit, zarezervujte si u pořadatelů místa u stolů raději předem. Můžete tak učinit například i během „Dne otevřených dveří“. K tanci a poslechu bude letos plesajícím hrát kapela Free Band, dále vystoupí muzikálový zpěvák Jakub Machulda a nachystáno je i půlnoční překvapení. O to se postará známá žatecká dvojice recesistů, Brejkdens Bradrs. „Protože je to jubilejní desátý ples, rozhodli jsme se ho uspořádat jako kostýmový a tématem jsou „filmové postavy“. Kostým je dobrovolný, není vůbec podmínkou pro vstup, prostě kdo jak bude chtít. Na druhou stranu, kdy jindy se můžete obléci třeba jako Arabela, Fantomas, pohádková bytost nebo jiná známá filmová postava?“ dodává ještě P. Antoni. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video