Domov pro seniory zve k návštěvě. Na říjen chystá i jubilejní reprezentační ples

Iveta Drlíková 2019-10-01 10:57:00

Žatecký Domov pro seniory, jehož sídlo najdete v Šafaříkově ulici naproti klášterní zahradě, zve širokou veřejnost k sobě na návštěvu. Každoroční „Den otevřených dveří“ letos připadá na středu 9. října. Zavítat sem můžete od desíti do šestnácti hodin. „Zveme kohokoli, kdo má zájem seznámit se s fungováním obou našich Domovů, tedy Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem. Podívat se k nám pokaždé chodí jak dospělí, tak i školy,“ říká ředitel této příspěvkové organizace Petr Antoni a ještě pokračuje: „Máme připravenou „prohlídkovou trasu“, která návštěvníky seznámí s tím, jak se v Domově bydlí a co všechno tu pro naše obyvatele děláme, samozřejmě ale s velkým respektem k soukromí našich klientů.“

Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem poskytuje celoroční pobytovou sociální službu. Jsou zde rovněž schopni postarat se o člověka, který z důvodu věku nebo zdravotního stavu potřebuje 24 hodinovou péči, a to včetně Alzheimerovy choroby. Dále klientům nabízí i pečovatelskou službu v jejich domácnostech, jako například donášku nákupů, obědů nebo mytí oken. Pokud tedy chcete vidět, jak to tam vypadá a chodí, neváhejte, další šanci budete mít zase až za rok.

Zanedlouho žatecký Domov pro seniory pořádá ještě desátý reprezentační ples, kam může zavítat opět i široká veřejnost. Proběhne v sobotu 19. října na sále Lidového domu. Začátek je v 19 hodin. Vstupné je dobrovolné. Pokud máte zájem dorazit, zarezervujte si u pořadatelů místa u stolů raději předem. Můžete tak učinit například i během „Dne otevřených dveří“. K tanci a poslechu bude letos plesajícím hrát kapela Free Band, dále vystoupí muzikálový zpěvák Jakub Machulda a nachystáno je i půlnoční překvapení. O to se postará známá žatecká dvojice recesistů, Brejkdens Bradrs. „Protože je to jubilejní desátý ples, rozhodli jsme se ho uspořádat jako kostýmový a tématem jsou „filmové postavy“. Kostým je dobrovolný, není vůbec podmínkou pro vstup, prostě kdo jak bude chtít. Na druhou stranu, kdy jindy se můžete obléci třeba jako Arabela, Fantomas, pohádková bytost nebo jiná známá filmová postava?“ dodává ještě P. Antoni. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video