Sranda závod na cyklostezce

Hedvika Mašková 2019-10-08 14:00:00

O tom, že cyklostezka kolem řeky Ohře má všestranné využití přesvědčil nultý ročník závodů longboardů ,,FLOCK of Longboards“, kterou pro všechny jezdce na ,,prkýnkách“ připravila nová půjčovna moderních sportů RMP Freesport.

Jednalo se o sranda závod ve třech disciplínách – krátký a dlouhý sprint, jízda zručnosti (překážková dráha) a padací tyčka, ve kterém poměřili své síly a hlavně dovednosti jezdci na longboardech a pennyboardech. Všichni příchozí si kromě fandění mohli před půjčovnou RMP Freesport u řeky Ohře vedle loděnice vyzkoušet různé parády, jako jsou INDO board, slackline nebo klokaní boty. Od 20 hodin se pak rozjela gril párty za účasti dvou punkových kapel Stamp out System z Libořic a Punk Rats z Ostrova nad Ohří.

,,Do závodu se přihlásilo osm závodníků. Pět ze Žatce a tři z Klášterce nad Ohří. Všechny ceny však zůstaly mezi domácími. Na prvním místě se umístil Patrik Paur, druhý skončil Dominik Paur a na třetím Patrik Slabý. Všichni tři jsou mladými jezdci, kterým je od 16 do 18 let. Padací tyčku vyhrál Jan Krejčík. Jsme moc rádi, že za námi přijeli i závodníci z okolí a doufáme, že příště se jich přihlásí ještě více, čímž bych chtěl předběžně všechny zájemce vyzvat,“ komentoval nultý ročník závodů provozovatel žatecké půjčovny RMP Freesport Vlastimil Rampas a na závěr ještě poděkoval všem, bez nichž by se povedená akce nemohla uskutečnit: ,,Poděkování patří Městu Žatec za povolení, Martinu Drbohlavovi z Jablonce za úžasné ceny, Autoškole Janouš, Zelené drogerii Milana Lindnera a firmě Prefa. Dále všem, co se na závodech jakkoliv podíleli, převážně Bébovi za jeho moderování.“

Foto: Martin Mates

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video