Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-01 12:24:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 vychází ve středu 2. října ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o ZÁVODU LONGBOARDŮ na cyklostezce podél řeky Ohře, možnosti ADOPCE LAVIČKY, tradičním VZPOMÍNKOVÉM SETKÁNÍ u Památníku hrdinů – letců Ústeckého kraje, propršeném SVATOVÁCLOVSKÉM NOČNÍM BĚHU, zapojení žáků ZŠ 28. října do projektu 72 HODIN, povedené OVOCNÁŘSKÉ VÝSTAVĚ v Křížově vile, blížícím se DNI ARCHITEKTURY, návštěvě MARŠÁLA KONĚVA v našem městě a chystajících akcích v MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ.

Sportovní strana nabídne start VOLEJBALOVÉ SEZÓNY, do níž žačky i kadetky vstoupily vítězně, úspěch nejmladších G-TITÁNŮ na Mistrovství České republiky, krátké zprávy ze žateckého sportu, jako zahájení nové sezóny plavců na VELKÉ CENĚ Chomutova, další kuželkářské utkání LOKOMOTIVY a dvoukolový víkend druhé ligy mužů v NÁRODNÍ HÁZENÉ. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jakou je například představení pohádky O CHMELOVÝCH SKŘÍTCÍCH v divadélku Jitřenka.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video