Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-08 09:31:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 9. října ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o VÝSTAVĚ HUB, která nabídla téměř 190 rozličných druhů, tradiční DRAKIÁDĚ ve Staňkovicích, prvním jednání soudu v kauze ŽATECKÉ TEPLÁRENSKÉ i výběrovém řízení na pozice ředitele a náměstka společnosti, VÝHERCI naší letní soutěže, startu SAUNOVÉ SEZÓNY, péči o městských POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH, rekonstrukci NÁKLADNÍ ULICE, která jde do finále, novém PÁRTY SALÓNU MOSKVA, vroutecké výstavě KRÁLÍKŮ, na které bodovali i žatečtí chovatelé a ZAHRADNÍ SLAVNOSTI v Tuchořicích. Ve velkém rozhovoru na společných stranách našich týdeníků jsme pro vás vyzpovídali hlavní trenérku STAGE DANCE ŽATEC KLÁRU FANTOVOU.

Sportovní strana nabídne ÚSPĚCH otce a syna Slaninových na Mistrovství světa ve Španělsku, nadějný vstup do sezóny FLORBALOVÉHO TÝMU žateckých mužů a několik krátkých zpráv, jako například DOROSTENECKÝ TURNAJ v tenise, VÝHRU házenkářů v Raspenavě, prohru kuželkářů a zprávu z utkání FK SLAVOJ ŽATEC. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jakou je například ZÁBAVNÉ PUTOVÁNÍ městem, ale také reportážní fotografii z prvních TVOŘIVÝCH DÍLEN v žatecké knihovně.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video