Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-08 09:31:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 9. října ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o VÝSTAVĚ HUB, která nabídla téměř 190 rozličných druhů, tradiční DRAKIÁDĚ ve Staňkovicích, prvním jednání soudu v kauze ŽATECKÉ TEPLÁRENSKÉ i výběrovém řízení na pozice ředitele a náměstka společnosti, VÝHERCI naší letní soutěže, startu SAUNOVÉ SEZÓNY, péči o městských POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH, rekonstrukci NÁKLADNÍ ULICE, která jde do finále, novém PÁRTY SALÓNU MOSKVA, vroutecké výstavě KRÁLÍKŮ, na které bodovali i žatečtí chovatelé a ZAHRADNÍ SLAVNOSTI v Tuchořicích. Ve velkém rozhovoru na společných stranách našich týdeníků jsme pro vás vyzpovídali hlavní trenérku STAGE DANCE ŽATEC KLÁRU FANTOVOU.

Sportovní strana nabídne ÚSPĚCH otce a syna Slaninových na Mistrovství světa ve Španělsku, nadějný vstup do sezóny FLORBALOVÉHO TÝMU žateckých mužů a několik krátkých zpráv, jako například DOROSTENECKÝ TURNAJ v tenise, VÝHRU házenkářů v Raspenavě, prohru kuželkářů a zprávu z utkání FK SLAVOJ ŽATEC. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jakou je například ZÁBAVNÉ PUTOVÁNÍ městem, ale také reportážní fotografii z prvních TVOŘIVÝCH DÍLEN v žatecké knihovně.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video