První část stezky do Tušimic

Tomáš Skřipský 2019-10-10 09:19:00

KADAŇ (tos) — První etapu cyklostezky do Tušimic dokončili v Kadani. Jak uvedl starosta Jiří Kulhánek, jedná se o propojení stávající cyklotrasy do Prunéřova s novou cyklostezkou k elektrárně do Tušimic. „Po cyklostezce se už k tušimické elektrárně jezdit dá, ale část trasy vede po obslužné komunikaci Severočeských dolů Chomutov. Je to ale určitě bezpečnější, než jízda po silnici,“ řekl starosta.

Další etapa výstavby cyklistické trasy příští rok naváže na zmíněnou obslužnou komunikaci směrem přes důlní výsypky k elektrárně. „Cyklostezka vzniká na podnět občanů, kteří ji využijí zejména k bezpečné cestě do práce. Navazujeme tak na předchozí cyklostezky do Klášterce nad Ohří, Prunéřova, do Rokle a na Chomutov,“ dodal starosta. 

Na prunéřovské cyklostezce město v současnosti projektuje úpravu stávajícího vodního propustku tak, aby mohl cyklistům sloužit jako podjezd pod velmi frekventovanou silnicí I/13. Podjezd by měl začít fungovat v příštím roce.


Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video