Hernu proměnili ve společenský klub. Párty salón Moskva zve na koncert kapely Strakoši

Iveta Drlíková 2019-10-10 14:52:00

Dobrá zpráva pro Žatečany. Z mapy města zmizela další herna a místo ní vznikl prostor pro společenská setkávání a koncertování kapel. Mluvíme tu o bývalém baru a herně v Kulturním domě Moskva, kde se tento pátek oficiálně otvírá stejnojmenný párty salón. „Na uvolněný prostor po herně jsme měli několik zájemců o pronájem, ale s Marcelem Endersem jsme se nakonec rozhodli, že z toho uděláme další prostor pro kulturní a společenské vyžití. Během dvou měsíců se nám podařilo vytvořit tento pěkný, klimatizovaný prostor, který by měl doplnit nabídku Kulturního domu Moskva,“ řekl nám jednatel Moskva s.r.o. Luděk Müller.

Párty salón má kapacitu zhruba šedesáti míst na sezení, zásobený bar a na čepu pivo ze Žateckého pivovaru. V jeho čele se nachází prostor pro koncertování kapel, nechybí ani projektor. Místnost je plně klimatizovaná a pochopitelně i nekuřácká. Vzniklo tak místo vhodně k pořádání svateb, narozeninových oslav dospělých i děti, smutečních akcí, schůzí, školení nebo abiturientských či firemních večírků. Párty salón pořadatelé nabízejí i k pronájmu na hudební produkce. „Párty salon si zájemci mohou pronajmout s kompletním servisem – obsluhou, pitím a jídlem, nebo si tyto věci mohou zajistit sami a pronajmout si jen prostory. Záleží vždy na domluvě, dá se to i různě zkombinovat. Každý pátek zde chceme pořádat koncerty kapel. Jako první teď 11. 10. zahrají Strakoš- country Beat skupina, další týden 18. 10. zazní hity 80. a 90 let v podání Dua ToNika a poslední pátek v říjnu vystoupí Blues Gin. Pokud by si někdo chtěl dopředu zarezervovat místa ke stolu, kontakt najde na stránkách KD Moskva (www.moskvazatec.cz), stejně jako aktuální program nebo ceník pronájmu, jeho podmínky a snímky párty salónu,“ říká Luděk Müller a ještě dodává: „Máme v plánu, že bychom některé středy v měsíci pořádali rovněž akce, kam bychom zvali seniory, kteří by si u nás mohli posedět, zazpívat i zatančit například při produkci harmonikáře nebo jiné jim milé muzice.“   

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video