Hernu proměnili ve společenský klub. Párty salón Moskva zve na koncert kapely Strakoši

Iveta Drlíková 2019-10-10 14:52:00

Dobrá zpráva pro Žatečany. Z mapy města zmizela další herna a místo ní vznikl prostor pro společenská setkávání a koncertování kapel. Mluvíme tu o bývalém baru a herně v Kulturním domě Moskva, kde se tento pátek oficiálně otvírá stejnojmenný párty salón. „Na uvolněný prostor po herně jsme měli několik zájemců o pronájem, ale s Marcelem Endersem jsme se nakonec rozhodli, že z toho uděláme další prostor pro kulturní a společenské vyžití. Během dvou měsíců se nám podařilo vytvořit tento pěkný, klimatizovaný prostor, který by měl doplnit nabídku Kulturního domu Moskva,“ řekl nám jednatel Moskva s.r.o. Luděk Müller.

Párty salón má kapacitu zhruba šedesáti míst na sezení, zásobený bar a na čepu pivo ze Žateckého pivovaru. V jeho čele se nachází prostor pro koncertování kapel, nechybí ani projektor. Místnost je plně klimatizovaná a pochopitelně i nekuřácká. Vzniklo tak místo vhodně k pořádání svateb, narozeninových oslav dospělých i děti, smutečních akcí, schůzí, školení nebo abiturientských či firemních večírků. Párty salón pořadatelé nabízejí i k pronájmu na hudební produkce. „Párty salon si zájemci mohou pronajmout s kompletním servisem – obsluhou, pitím a jídlem, nebo si tyto věci mohou zajistit sami a pronajmout si jen prostory. Záleží vždy na domluvě, dá se to i různě zkombinovat. Každý pátek zde chceme pořádat koncerty kapel. Jako první teď 11. 10. zahrají Strakoš- country Beat skupina, další týden 18. 10. zazní hity 80. a 90 let v podání Dua ToNika a poslední pátek v říjnu vystoupí Blues Gin. Pokud by si někdo chtěl dopředu zarezervovat místa ke stolu, kontakt najde na stránkách KD Moskva (www.moskvazatec.cz), stejně jako aktuální program nebo ceník pronájmu, jeho podmínky a snímky párty salónu,“ říká Luděk Müller a ještě dodává: „Máme v plánu, že bychom některé středy v měsíci pořádali rovněž akce, kam bychom zvali seniory, kteří by si u nás mohli posedět, zazpívat i zatančit například při produkci harmonikáře nebo jiné jim milé muzice.“   

Iveta Drlíková

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz

MISTR VÝROBY - VHODNÉ I PRO DŮCHODCE

Hledáme do výrobní firmy se sídlem v Třebívlicích mistra výroby. Odpovědnost za chod výroby (dřevozpracující obor) – 6 zaměstnanců, plnění výrobního plánu, úzká spolupráce s nákupem a odbytem. Práce je vhodná i pro aktivního důchodce. Výhodné finanční podmínky, odměny v závislosti na splněném výkonu, přátelský kolektiv a zázemí malé přátelské firmy. Nástup možný ihned.
Tel.: 606 706 856

SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Sázení stromů života nad Mariánskou ulicí v Hlubanech

V sobotu ve 14 hodin na nové aleji všechny účastníky přivítal starosta města Podbořan Radek Reindl.

Přehrát video
Světýlková slavnost 2019 v MŠ U jezu Žatec

Žatecká školka U jezu pozvala v úterý 5. listopadu všechny děti a rodiče na tradiční Světýlkovou slavnost. Dýně byly jedna krásnější než druhá, občerstvení parádní, nálada strašidelně skvělá...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v LN. Tel.: 774 305 312.

PRONÁJEM

Pronajmeme místnost 14 m2 přístupnou ze dvora domu Chmelařské nám. 348, Žatec (vedle hasičů) pro možnost uložení materiálu (elektro, instalatér, atd.). Možnost parkování osobního auta nebo dodávky na dvoře domu. Levně. Tel.: 604 587 274.

Vzpomínky

Jan Reiner

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 21. listopadu uplyne první smutný rok, kdy odešel na věčnost náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan REINER. S láskou a úctou na něj stále vzpomínají manželka, synové Jan a Petr s rodinami.

Věra Šulcová

Dne 25. listopadu vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Věra ŠULCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou vzpomínají manžel Václav s rodinou a sestra Naďa s rodinou.

Eva MÜLLEROVÁ

Dne 23. listopadu to bude čtrnáct smutných let od tragického úmrtí paní Evy MÜLLEROVÉ z Chomutova. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi. Stále vzpomíná sestra s rodinou.