Hernu proměnili ve společenský klub. Párty salón Moskva zve na koncert kapely Strakoši

Iveta Drlíková 2019-10-10 14:52:00

Dobrá zpráva pro Žatečany. Z mapy města zmizela další herna a místo ní vznikl prostor pro společenská setkávání a koncertování kapel. Mluvíme tu o bývalém baru a herně v Kulturním domě Moskva, kde se tento pátek oficiálně otvírá stejnojmenný párty salón. „Na uvolněný prostor po herně jsme měli několik zájemců o pronájem, ale s Marcelem Endersem jsme se nakonec rozhodli, že z toho uděláme další prostor pro kulturní a společenské vyžití. Během dvou měsíců se nám podařilo vytvořit tento pěkný, klimatizovaný prostor, který by měl doplnit nabídku Kulturního domu Moskva,“ řekl nám jednatel Moskva s.r.o. Luděk Müller.

Párty salón má kapacitu zhruba šedesáti míst na sezení, zásobený bar a na čepu pivo ze Žateckého pivovaru. V jeho čele se nachází prostor pro koncertování kapel, nechybí ani projektor. Místnost je plně klimatizovaná a pochopitelně i nekuřácká. Vzniklo tak místo vhodně k pořádání svateb, narozeninových oslav dospělých i děti, smutečních akcí, schůzí, školení nebo abiturientských či firemních večírků. Párty salón pořadatelé nabízejí i k pronájmu na hudební produkce. „Párty salon si zájemci mohou pronajmout s kompletním servisem – obsluhou, pitím a jídlem, nebo si tyto věci mohou zajistit sami a pronajmout si jen prostory. Záleží vždy na domluvě, dá se to i různě zkombinovat. Každý pátek zde chceme pořádat koncerty kapel. Jako první teď 11. 10. zahrají Strakoš- country Beat skupina, další týden 18. 10. zazní hity 80. a 90 let v podání Dua ToNika a poslední pátek v říjnu vystoupí Blues Gin. Pokud by si někdo chtěl dopředu zarezervovat místa ke stolu, kontakt najde na stránkách KD Moskva (www.moskvazatec.cz), stejně jako aktuální program nebo ceník pronájmu, jeho podmínky a snímky párty salónu,“ říká Luděk Müller a ještě dodává: „Máme v plánu, že bychom některé středy v měsíci pořádali rovněž akce, kam bychom zvali seniory, kteří by si u nás mohli posedět, zazpívat i zatančit například při produkci harmonikáře nebo jiné jim milé muzice.“   

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video