Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-22 10:33:00

Týdeník Žatecké noviny č. 42 vychází ve středu 23. října ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve čtvrtém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o soutěži BUDOUCNOST V ČISTÉM životním prostředí, povinném ČIPOVÁNÍ PSŮ, jubilejním desátém reprezentačním plese DOMOVA PRO SENIORY ve stylu filmových postav, přípravě upravené NOMINACE UNESCO, dobročinném SRDÍČKOVÉM DNI, nehodě na ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU v Tvršicích, chystaných oslavách 30 LET OD SAMETOVÉ REVOLUCE, ocenění za SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST, besedě se SPISOVATELKOU a ILUSTRÁTOREM Smolíkovými, PROJEKTU 72 HODIN, ve kterém žáci ZŠ Komenského alej potěšili zdejší seniory i mezinárodním projektu ERASMUS+ v Měcholupech. Ve velkém rozhovoru na společných stranách jsme tentokrát vyzpovídali JIŘÍHO RÁMEŠE ze Staňkovic.

Sportovní strana nabídne vydařené zahájení soutěže v krajském přeboru JUNIOREK VK Sever Žatec a vítězné zahájení baráže žateckých NOHEJBALISTŮ. Nabídneme také krátké zprávy ze sportu, konkrétně z FOTBALU, PLAVÁNÍ, KUŽELEK, FLORBALU i STOLNÍHO TENISU. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na VEČER SVĚTLA v Kostele sv. Václava Radíčevsi.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video