Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-22 10:33:00

Týdeník Žatecké noviny č. 42 vychází ve středu 23. října ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve čtvrtém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o soutěži BUDOUCNOST V ČISTÉM životním prostředí, povinném ČIPOVÁNÍ PSŮ, jubilejním desátém reprezentačním plese DOMOVA PRO SENIORY ve stylu filmových postav, přípravě upravené NOMINACE UNESCO, dobročinném SRDÍČKOVÉM DNI, nehodě na ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU v Tvršicích, chystaných oslavách 30 LET OD SAMETOVÉ REVOLUCE, ocenění za SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST, besedě se SPISOVATELKOU a ILUSTRÁTOREM Smolíkovými, PROJEKTU 72 HODIN, ve kterém žáci ZŠ Komenského alej potěšili zdejší seniory i mezinárodním projektu ERASMUS+ v Měcholupech. Ve velkém rozhovoru na společných stranách jsme tentokrát vyzpovídali JIŘÍHO RÁMEŠE ze Staňkovic.

Sportovní strana nabídne vydařené zahájení soutěže v krajském přeboru JUNIOREK VK Sever Žatec a vítězné zahájení baráže žateckých NOHEJBALISTŮ. Nabídneme také krátké zprávy ze sportu, konkrétně z FOTBALU, PLAVÁNÍ, KUŽELEK, FLORBALU i STOLNÍHO TENISU. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na VEČER SVĚTLA v Kostele sv. Václava Radíčevsi.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video