Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-22 10:33:00

Týdeník Žatecké noviny č. 42 vychází ve středu 23. října ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve čtvrtém říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o soutěži BUDOUCNOST V ČISTÉM životním prostředí, povinném ČIPOVÁNÍ PSŮ, jubilejním desátém reprezentačním plese DOMOVA PRO SENIORY ve stylu filmových postav, přípravě upravené NOMINACE UNESCO, dobročinném SRDÍČKOVÉM DNI, nehodě na ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU v Tvršicích, chystaných oslavách 30 LET OD SAMETOVÉ REVOLUCE, ocenění za SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST, besedě se SPISOVATELKOU a ILUSTRÁTOREM Smolíkovými, PROJEKTU 72 HODIN, ve kterém žáci ZŠ Komenského alej potěšili zdejší seniory i mezinárodním projektu ERASMUS+ v Měcholupech. Ve velkém rozhovoru na společných stranách jsme tentokrát vyzpovídali JIŘÍHO RÁMEŠE ze Staňkovic.

Sportovní strana nabídne vydařené zahájení soutěže v krajském přeboru JUNIOREK VK Sever Žatec a vítězné zahájení baráže žateckých NOHEJBALISTŮ. Nabídneme také krátké zprávy ze sportu, konkrétně z FOTBALU, PLAVÁNÍ, KUŽELEK, FLORBALU i STOLNÍHO TENISU. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na VEČER SVĚTLA v Kostele sv. Václava Radíčevsi.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video