Zpěvák Josef Vágner vyzval ke spolupráci žatecký pěvecký sbor Camerata

Hedvika Mašková 2019-11-07 13:51:00

Místnímu dětskému pěveckému sboru Camerata se letos prostě daří. V krajském kole soutěže pěveckých sborů získala v březnu ,,Zlaté pásmo“ a nyní spolupracuje na desce a vánočním vystoupení s populárním zpěvákem Josefem Vágnerem.

Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejichž zastávkou je pro letošní rok i Žatec. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Letos bude navíc představeno nové Vánoční album, jehož součástí bude žatecký pěvecký sbor Camerata pod vedením Alžběty Urbancové.

,,Vánoční turné, které startuje 20. listopadu, obsahuje dvacet koncertů v různých městech od Aše až po Jeseník. V každém městě pokaždé spolupracuji na několika písničkách s místním pěveckým sborem. Zároveň pro letošní rok připravuji vánoční desku, na níž se podílí všechny sbory, které se zúčastní vánočního turné,“ vysvětlil Josef Vágner, který dorazil do Základní umělecké školy v Žatci s mobilním nahrávacím studiem.

,,Potkali jsme se tu před koncertem, což už je nestandardní situace. Většinou se totiž zpěváci, kteří spolupracují se sbory, s nimi vidí jen pár hodin před společným představením. Pak je to hrozně hektické. Jsem rád, že jsme tu. Nejenom že natočíme písně, ale zároveň se s dětmi seznámíme a řekneme si, jak bude koncert probíhat,“ doplnil Josef Vágner.

Vánoční koncert Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru Camerata proběhne v Městském divadle v Žatci 20. prosince od 18 hodin, kdy bude na světě i zbrusu nová vánoční deska.

Josef Vágner je držitelem ocenění Objev roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech, jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity ,,Mě sílu dáš“, ,,Nezapírám“ nebo ,,Rozpustilá holka“. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.


Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Německá společnost Beinbauer Automotive CZ s.r.o., (VGP Park Chomutov-Hala A, Spořická 630, 431 01 Spořice) hledá do svého týmu nové posily na pozice CNC OPERÁTOR, SEŘIZOVAČ CNC, ELEKTRONIK (MECHANIK), PRŮMYSLOVÝ MECHANIK, LOGISTIK VE VÝROBĚ. Pro více informací se obraťte na Viktora Rukaberta (viktor.rukabert@beinbauer-group.de)
Kontakt: Viktor Rukabert
E-mail: viktor.rukabert@beinbauer-group.de


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Sázení stromů života nad Mariánskou ulicí v Hlubanech

V sobotu ve 14 hodin na nové aleji všechny účastníky přivítal starosta města Podbořan Radek Reindl.

Přehrát video
Světýlková slavnost 2019 v MŠ U jezu Žatec

Žatecká školka U jezu pozvala v úterý 5. listopadu všechny děti a rodiče na tradiční Světýlkovou slavnost. Dýně byly jedna krásnější než druhá, občerstvení parádní, nálada strašidelně skvělá...

Přehrát video