Zpěvák Josef Vágner vyzval ke spolupráci žatecký pěvecký sbor Camerata

Hedvika Mašková 2019-11-07 13:51:00

Místnímu dětskému pěveckému sboru Camerata se letos prostě daří. V krajském kole soutěže pěveckých sborů získala v březnu ,,Zlaté pásmo“ a nyní spolupracuje na desce a vánočním vystoupení s populárním zpěvákem Josefem Vágnerem.

Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejichž zastávkou je pro letošní rok i Žatec. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Letos bude navíc představeno nové Vánoční album, jehož součástí bude žatecký pěvecký sbor Camerata pod vedením Alžběty Urbancové.

,,Vánoční turné, které startuje 20. listopadu, obsahuje dvacet koncertů v různých městech od Aše až po Jeseník. V každém městě pokaždé spolupracuji na několika písničkách s místním pěveckým sborem. Zároveň pro letošní rok připravuji vánoční desku, na níž se podílí všechny sbory, které se zúčastní vánočního turné,“ vysvětlil Josef Vágner, který dorazil do Základní umělecké školy v Žatci s mobilním nahrávacím studiem.

,,Potkali jsme se tu před koncertem, což už je nestandardní situace. Většinou se totiž zpěváci, kteří spolupracují se sbory, s nimi vidí jen pár hodin před společným představením. Pak je to hrozně hektické. Jsem rád, že jsme tu. Nejenom že natočíme písně, ale zároveň se s dětmi seznámíme a řekneme si, jak bude koncert probíhat,“ doplnil Josef Vágner.

Vánoční koncert Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru Camerata proběhne v Městském divadle v Žatci 20. prosince od 18 hodin, kdy bude na světě i zbrusu nová vánoční deska.

Josef Vágner je držitelem ocenění Objev roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech, jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity ,,Mě sílu dáš“, ,,Nezapírám“ nebo ,,Rozpustilá holka“. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.


Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video