Postoloprty druhé v Hejtmanově poháru

2019-11-24 09:18:00

Postoloprty (srb) Stalo se již tradicí, že se Základní škola Postoloprty účastní soutěže Hejtmanův pohár, v níž měří síly s ostatními školami v našem kraji.

Jde o zápolení na poli sportovním i vědomostním, o propojení všech tříd i všech vyučujících. „Plnili jsme různé a zajímavé sportovní disciplíny (např. opičí dráha), ale i různé výzvy. Ty pro nás znamenaly např. listování ve starých kronikách, zpracování historie sportu v našem městečku, společné čtení slibu a jeho natáčení, vymýšlení výzev pro jiné školy. Výtvarně jsme zpracovávali vlajku soutěže, sestavovali hymnu, vyráběli maskota i tvořili básničku s tematikou Hejtmanova poháru. Prožili jsme i karneval, při kterém se děti převlékali za sportovce. Žáci se zároveň učili natáčet i zpracovávat videa, které potom paní učitelka nahrávala na webové stránky soutěže,” shrnula úkoly učitelka Renata Srbecká.

Po dvou ročnících, kdy se postoloprtská škola zásluhou garanta celé akce Moniky Schubertové získala 1. místo a jedenkrát také titul absolutního vítěze s největším počtem bodů v republice, se v loňském školním roce v Ústeckém kraji umístila na druhém místě.

Předávání cen letos proběhlo v krásných prostorech Staroměstské radnice, takže kromě ceny za 2. místo – poukázky do sportovního obchodu Decathlon v hodnotě 4 000 korun si všichni účastníci od-nesli i zážitky z prohlídky Pražského orloje a prostor radnice.

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video