Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-26 13:03:00

Týdeník Žatecké noviny č. 47 vychází ve středu 27. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

V posledním listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o tom, kdy se začne stavět KLUZIŠTĚ na náměstí Svobody, kde vznikl další nový MINIPIVOVAR, kdo bodoval u hodnotitelské komise značky POOHŘÍ REGIONÁLNÍ PRODUKT, kdo ho daroval a jak vysoký je letošní VÁNOČNÍ STROM, z jakého důvodu bylo odsunuto hlasování zastupitelů o KOUPI LIDOVÉHO DOMU, kolik bylo oceněno bezpříspěvkových DÁRCŮ KRVE, co vyráběli staňkovické děti na první hodině kroužku TVOŘÍLCI, kolikátý se konal ročník TRADIČNÍHO DÝŇOBRANÍ v Měcholupech a co sebral neznámý zloděj ze SANITNÍHO VOZU připraveného k výjezdu?

Sportovní strana nabídne úspěch borců z G-TITÁN ŽATEC na lize mládeže a dětí v Praze, třetí místo pro volejbalistky v dalším kole ČESKÉHO POHÁRU žákyň a desáté kolo krajského přeboru v kuželkách, kde na řadu přišlo DERBY LOKOMOTIV. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE V PRŮBĚHU ADVENTU v našem městě. Nabídneme také reportážní fotografii z vernisáže výstavy k 30. výročí SAMETOVÉ REVOLUCE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video