Kadaň je počtvrté NEJ městem Čech a Moravy

Tomáš Skřipský 2019-11-30 07:16:00

KADAŇ (tos) – Pádný důvod k oslavám měli minulý týden v Kadani. Královské město na Ohři se totiž stalo vítězem v anketě portálu CZRegion. cz o NEJ město a obec Čech a Moravy v kategorii města. Na stejné ocenění dosáhlo ve své novodobé historii už počtvrté. „Díky vám všem, kteří jste hlasovali. Máme ohromnou radost!“ — vzkázalo hlasujícím vedení radnice, které o výsledku hlasování informovalo minulý čtvrtek.

„Kadaň zvítězila ještě v letech 2008, 2009 a 2010. Několikrát jsme také získali titul Historické město roku v rámci kraje a jednou v rámci České republiky v roce 1995. Tento titul obhájit už nelze, aby zbylo na ostatní. Také jsme získali dvakrát ocenění v rámci České republiky v soutěži Stavba roku; a to za visutou lávku na nábřeží a za Löschnerovo náměstí. Rovněž jsme dostali i několik cen za nábřeží. Ale důležitější než ceny je skutečnost, že lidi mají své město rádi a neni jím lhostejné,“ prohlásil v reakci na nejnovější vítězství v anketě o NEJ město starosta Jiří Kulhánek.

Lokální patrioti ze severozápadních Čech pak jistě uvítají zprávu, že na pátém místě téže ankety o NEJ město a obec Čech a Moravy skončil Klášterec nad Ohří. Druhé místo obsadila Česká Kamenice, třetí Praha a čtvrté Děčín.

Soutěž portál CZRegion.cz vyhlásil letos již po dvanácté. Je určena pro všechny, kteří mají zájem podpořit města a obce Čech a Moravy. Každý může hlasovat podle vlastního uvážení — dle svého bydliště, sympatií nebo si vybere místo, kde se mu líbí. Tři nejlepší města a obce získaly možnost propagace v celostátních médiích, kytici květů a grafický banner o městě/obci na portálu CZRegion.cz.

Další ročník soutěže začíná 1. dubna 2020 od 12 hodin.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video